Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
- VIII Omnibus Sportowy w Darłowie - konkurs korespondencyjny
- VIII Omnibus sportowy w Darłowie - PYTANIA ELIMINACYJNE
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski mistrzem kibiców XXI wieku
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych w Kluczborku
- OMNIBUS SPORTOWY. Któżby inny: Adam Sokołowski!
- Konkurs Piłkarski Ekspert – EURO 2024 na mecie
Już 15 stycznia ruszają Mistrzostwa Europy Mężczyzn w Piłce Ręcznej EHF EURO 2016. W Krakowie zagrają Polacy, Francuzi, Macedończycy i Serbowie. Mieszkańcy Krakowa i kibice z całej Europy będą mogli podziwiać również rundę główną i ścisły finał, który odbędzie się w TAURON Arenie. MoneyGram jest oficjalnym sponsorem tej najważniejszej w Polsce imprezy sportowej roku 2016.
Polska jest gospodarzem Mistrzostw EHF EURO 2016 po raz pierwszy. Nasza drużyna rozpocznie rozgrywki jako brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Świata. Mecze z udziałem 16 finałowych drużyn odbywać się będą między 15 a 31 stycznia 2016 r. w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku (w Kraków Arena, Spodku, Hali Stulecia i Ergo Arenie). Łączna pojemność aren Mistrzostw to 50 tys. miejsc. 75 nadawców będzie relacjonować do 150 krajów ok. 615 godzin transmisji na żywo.
- Zdecydowaliśmy się zaangażować w EHF EURO 2016 ze względu na duże zainteresowanie piłką ręczną w wielu krajach Europy, w których prowadzimy działalność. Jesteśmy przekonani, że obecność na Mistrzostwach przełoży się na wzrost świadomości marki MoneyGram wśród naszych potencjalnych klientów. Nie bez znaczenia był również fakt, że zawody odbywają się w Polsce, gdzie mieści się nasze globalne centrum biznesowe – mówi Juan Agualimpia, Executive Vice President, Business Development and Chief Marketing Officer MoneyGram. – Będziemy mocno widoczni w miastach turniejowych, gdzie planujemy wiele atrakcji dla fanów piłki ręcznej.
Dzięki zaangażowaniu MoneyGram w ręce kibiców trafi 80 tys. egzemplarzy specjalnego magazynu poświęconego turniejowi. Będzie on dystrybuowany w ponad 6 tys. miejsc w Polsce gdzie skorzystać można z usług MoneyGram oraz na stoisku firmy w kuluarach wybranych meczów. Na stanowisku MoneyGram kibice będą mogli pomalować twarze w kolory narodowe i uwiecznić swoje emocje w specjalnie do tego celu zamontowanej fotobudce. Logo MoneyGram będzie można zobaczyć m.in. na tablicach LED wokół boiska i na samym parkiecie oraz na plakatach promujących zawody.
Według szacunków firmy Infront, specjalizującej się w marketingu sportowym, transmisje telewizyjne rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w 2014 roku oglądało w sumie ponad 866 milionów widzów w 150 krajach. „Szczypiorniak” jest szczególnie popularny we Francji, Niemczech, Hiszpanii i w Skandynawii. Jednak wszystkich przebija Chorwacja, w której – jak pokazują dane Sponsoring 21 – zainteresowanie tą dyscypliną deklaruje niemal 80 proc. obywateli.
MoneyGram to lider w dziedzinie przekazów pieniężnych. Misją MoneyGram jest zbliżanie ludzi – rodzin, przyjaciół i bliskich poprzez niezawodne, docierające w dowolny zakątek świata transfery pieniężne, które można odebrać już po kilku minutach. W Polsce przekazy pieniężne MoneyGram realizowane są we współpracy z Bankiem Pocztowym, Bankiem BGŻ/BNP Paribas, Bankiem BPS, sklepami Pepco oraz firmą PlanB International.
Informacja prasowa MoneyGram
- Wygrana z Rumunami i awans na EURO
- PIŁKA RĘCZNA. Nieudany debiut hiszpańskiego trenera
- PIŁKA RĘCZNA. Jota Gonzalez selekcjonerem biało-czerwonych
- Puchar Polski wraca do Kielc
- PIŁKA RĘCZNA. Polki z awansem na MŚ
- Polska z Pucharem Prezydenta IHF
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. 40 goli z Gwineą
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. 42 gole z Kuwejtem
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. Wygrana z Algierią
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. Kosztowna porażka ze Szwajcarią
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. Remis z Czechami
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. Niemcy górą
- Norweżki z dziesiątym mistrzostwem Europy
- PIŁKA RĘCZNA. Macedonia Północna rywalem Polek
- PIŁKA RĘCZNA. ME 2030 i 2032 w Polsce
- EHF EURO 2024. Rumunki pokonane
- EHF EURO 2024. Porażka z Czarnogórą
- EHF EURO 2024. Węgierki za mocne
- EHF EURO 2024. Szwedki górą
- EHF EURO 2024. Biało-czerwone poznały rywalki
- EHF EURO 2024. Polki wygrały z Hiszpankami!
- EHF EURO 2024. Wygrana z Portugalkami
- EHF EURO 2024. Wysoka porażka z Francuzkami
- PIŁKA RĘCZNA. Dwie porażki ze Szwedkami
- PIŁKA RĘCZNA. Białoczerwoni pokonali Rumunię
- Sławomir Szmal prezesem ZPRP
- KAMIL SYPRZAK: CHCIAŁEM ZAPISAĆ SIĘ W HISTORII
- PIŁKA RĘCZNA. Barca po raz jedenasty
- Marcin Lijewski komentuje losowanie
- MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH. Mocni rywale biało-czerwonych
- Gladiatory ORLEN Superligi 2024
- Płock stolicą polskiej piłki ręcznej
- Polacy z awansem na MŚ 2025
- Puchar Polski dla Wisły Płock
- HEIDI LØKE: WESZŁAM NA SZCZYT NA PRZEKÓR WSZYSTKIEMU
- Biało-czerwone poznały grupowe rywalki na EHF EURO 2024
- MŚ piłkarek ręcznych w 2031 roku odbędą się w Polsce
- Wygrana z Brazylijkami
- Arne Senstad przedłużył kontrakt
- Biało-czerwone znów pokonały Kosowo i zagrają w ME 2024
- Biało-czerwone o krok od awansu
- MONIKA KOBYLIŃSKA: NAJWYŻSZY CZAS, ŻEBY WEJŚĆ NA WYŻSZY POZIOM
- 2024, PIŁKA RĘCZNA. Francja mistrzem Europy
- PIŁKA RĘCZNA. Słowacja lub Izrael rywalami Polaków
- ME PIŁKARZY RĘCZNYCH. Wygrana z Farerami na pożegnanie
- ME PIŁKARZY RĘCZNYCH. Słowenia górą, Polacy bez awansu
- ME PIŁKARZY RĘCZNYCH. Porażka z Norwegią
- 31 Superligowców powołanych na Mistrzostwa Europy
- Rekord świata na inaugurację ME piłkarzy ręcznych
- MARCIN LIJEWSKI: CHCĘ MIEĆ KADRĘ WALCZĄCYCH WARIATÓW
więcej wiadomości >>>