Facebook
kontakt
logo
Strona główna > IO > Vancouver 2010 > Skoki narciarskie
Adam Małysz: Swoje Vancouver wygrałem
28.02.2010 20:38 -

- Co prawda nie mam złota, ale mam dwa srebra, a przegrałem z prawdziwym supermanem. Nie wyszło, bo był tam człowiek, który grał w zupełnie innej lidze. Nie do pokonania. I co najważniejsze, nie odpuściłem. Walka o medale była na serio, z całych sił - podsumowuje olimpijską przygodę ADAM MAŁYSZ.

Czytaj wywiad z polskim mistrzem skoków

więcej »
Śniadanie z Małyszem
26.02.2010 20:23 -

Prezydent Lech Kaczyński podjął dziś śniadaniem w prezydenckiej rezydencji w Wiśle dwukrotnego wicemistrza olimpijskiego z Vancouver Adama Małysza. Skoczkowi towarzyszyła żona Izabela oraz prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

więcej »
Królewskie powitanie srebrnego Orła
24.02.2010 16:30 -

Adam Małysz wrócił z igrzysk z Vancouver do Polski. Na lotnisku Okęcie w Warszawie  dwukrotnego wicemistrza olimpijskiego witały tłumy kibiców i dziennikarzy oraz regionalny zespół pieśni i tańca "Wisła" z rodzinnej miejscowości skoczka. Był hymn i 100 lat.

więcej »
Gdybyśmy mieli dwóch Małyszów...
22.02.2010 21:30 -

Austriacy mistrzami olimpijskimi w drużynowym konkursie skoków narciarskich. Biało-czerwoni zajęli szóste miejsce, musielibyśmy mieć dwóch Małyszów, by zdobyć dziś medal...

Adam Małysz: Chciałbym jeszcze trochę poskakać

więcej »
Rutkowski za Miętusa w drużynie skoczków
21.02.2010 23:49 -

Łukasz Rutkowski wystąpi w polskiej ekipie w drużynowym konkursie skoków narciarskich na dużej skoczni na igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Rutkowski w kadrze zastąpił Krzysztofa Miętusa -  podaje Onet.pl.

więcej »
Ahonen zerwał więzadło, potrzebuje cudu
21.02.2010 15:42 -

Janne Ahonen nie będzie dobrze wspominał igrzysk olimpijskich w Vancouver. Fin, który powrócił do skakania właśnie po to, aby walczyć o olimpijskie złoto, w konkursie na skoczni normalnej był czwarty, a w sobotę kontuzja uniemożliwiła mu występ w finałowej serii zmagań na dużym obiekcie.

więcej »
Adam Małysz o Soczi: Niespodzianki nie będzie
21.02.2010 12:21 -

Wzruszony, niezwykle szczęśliwy Adam Małysz odebrał w Whistler drugi srebrny w Kanadzie, a w ogóle czwarty medal igrzysk olimpijskich. - Te dwa srebrne medale są dla mnie prawie jak złote - podkreślał polski mistrz skoków.

więcej »
Czwarte złoto Szwajcara Simona Ammanna! Czwarty medal Adama Małysza!!!
20.02.2010 22:25 -

Simon Ammann posiadł umiejętność latania - skokami na odległość 144 i 138 metrów zdobył czwarty złoty medal olimpijski. Nieprawdopodobny wyczyn Szwajcara. Wicekrólem skoczków został nasz Adam Małysz - to jego czwarty medal na igrzyskach, a trzeci srebrny (plus brąz)! Wspaniały sukces! Całą swoją karierą zasłużył na złoto, ale niestety przyszło mu żyć w czasach Ammanna...

Adam Małysz: Jestem w dziesiątym niebie

więcej »
Małysz zdominował ostatni trening
19.02.2010 00:54 -

Na dużej skoczni olimpijskiej już trzeci dzień z kolei trenowali skoczkowie narciarscy, których w piątek czekają kwalifikacje, a w sobotę drugi konkurs indywidualny. Trening zdominował Adam Małysz, który oddał najdłuższy skok dnia - 144 metry.

więcej »
Afera wiązaniowa: Ammann skacze nielegalnie?
18.02.2010 16:11 -

- Trener Austriaków pokazał mi zdjęcie wiązań narciarskich Simona Ammanna i on uważa, że te zapięcia są wbrew przepisom. FIS i komisja odpowiedzialna za kontrolę sprzętu powinni zbadać ten przypadek - pisze w blogu na eurosport.pl trener Adama Małysza Hannu Lepistoe.

więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty