Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe
Dziewczyny Grzyba blisko drugiej ligi
25.04.2010 17:23 - MS

Sukcesem zakończyła się wyprawa do Jawora siatkarek Bolesława Rzeszów. Sponsorem tej drużyny jest Andrzej Grzyb, który wspiera młodzież, wyręczając w tej materii tradycyjnie opieszałe miasto. Za dwa tygodnie rewanż w Rzeszowie. Są ogromne szanse na awans do drugiej ligi.

więcej »
Najbliższy weekend również bez sportu
13.04.2010 20:35 - MIŁ

Ze względu na żałobę narodową oraz na niedzielne uroczystości pogrzebowe polskiej Pary Prezydenckiej już teraz większość imprez sportowych zaplanowanych na najbliższy weekend została odwołana. Wszystko wskazuje na to, że dopiero od poniedziałku zawodnicy i zawodniczki wrócą na areny sportowe.

więcej »
Ćwierćfinały MP Kadetów: dzień trzeci
28.03.2010 15:04 - TC

Pierwszy zespół Resovii z pierwszego miejsca awansował do półfinału MP. Zwycięstwem swoje zmagania w Olsztynie zakończył także drugi garnitur rzeszowskich kadetów, jednak w końcowym rozrachunku zajął trzecią lokatę i zakończył swoją przygodę z rozgrywkami.

więcej »
Ćwierćfinały MP kadetów: Radość i smutek Resovii
27.03.2010 15:21 - TC

Pierwszy krok w kierunku obrony wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzów Polski kadetów postawili młodzi siatkarze Resovii Rzeszów I. Podopieczni Artura Łozy pewnie wygrali drugi mecz turnieju ćwierćfinałowego odbywającego się w Rzeszowie i awansowali dalej. Sztuka ta nie udała się natomiast drugiemu zespołowi kadetów, który w Olsztynie musiał uznać wyższość rywali.

więcej »
Młodziczki z Jasła i Nowej Dęby za burtą
21.03.2010 17:56 - Pawlo

Młodziczki MOSiRu Jasło i Stali Nowa Dęba nie zagrają w kolejne rundzie mistrzostw polski. Oba zespoły z Podkarpacia zajęły trzecie lokaty w turniejach 1/8 tych rozgrywek i odpadły z dalszej rywalizacji.

więcej »
Młodzicy Resovii Siódemki i Mansardu w ćwierćfinale
21.03.2010 17:45 - Pawlo

Podkarpacie młodzieżową siatkówką stoi - tak można krótko podsumować występy młodzików w 1/8 finału mistrzostw Polski. Dwie ekipy awansowały do ćwierćfinałów.

więcej »
Półfinał Mistrzostw Polski juniorek starszych
21.03.2010 16:36 -

Siatkarkom rzeszowskiego V LO nie udało się awansować do finałów MP juniorek starszych.

więcej »
Juniorki Wisły i Pogoni walczą o mistrzostwo Polski
18.03.2010 21:10 -

Jutro w czterech miastach zaczynają się półfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Z szansami na awans do finałów zagrają w nich małopolskie zespoły: Wisła Kraków i Pogoń Proszowice. Rywalkami wiślaczek w Opolu będą m.in. siatkarki MKS-u V LO Rzeszów.

więcej »
GRZEGORZ WISZ: Z tej mąki będzie chleb
11.03.2010 10:39 - Tomasz Czarnota

Nie tylko seniorski zespół Asseco Resovii jest powodem do dumy dla podkarpackich fanów siatkówki. Coraz głośniej mówi się o drużynach młodzieżowych, które sięgają po najwyższe laury na ogólnopolskiej arenie. Jednym ze współautorów sukcesów młodych siatkarzy Resovii jest Grzegorz Wisz. Trener rocznika kadetów w rozmowie z portalem sportowetempo.pl opowiada o systemie szkolenia, znajomości z Janem Górskim i bokserskich korzeniach.

więcej »
LIGA MŁODZIKÓW
07.03.2010 19:42 - Pawlo

Swoje mecze bez problemów wygrały zespoły Resovii Siódemki i Resovii II, czym potwierdziły dobrą dyspozycję podczas całej rundy zasadniczej. Trzecia lokata przypadła w udziale zespołowi Mansard Sanok.

więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty