Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > I liga kobiet > Wiadokosci I liga kobiet
Stawowy krytyczny po meczu ze Stomilem: Przegraliśmy zasłużenie2013-03-31 20:56:00

- Przegraliśmy zasłużenie. To był słaby mecz w naszym wykonaniu - przyznał po meczu ze Stomilem trener Cracovii Wojciech Stawowy.


-  Gratuluję Stomilowi w pełni zasłużonego zwycięstwa w tym meczu. To drużyna, która też gra o stawkę, która chce pozostać w pierwszej lidze. My gramy o inne cele. Na boisku było jednak widać, że tylko jeden zespół ma cel i tylko jeden chce go realizować. To był Stomil, zespół zdecydowanie bardziej zdeterminowany, zdecydowanie bardziej skuteczny. Ciężko też mówić o skuteczności w przypadku Cracovii, skoro przez dziewięćdziesiąt minut praktycznie nie stwarzamy sobie żadnej groźnej sytuacji, takiej stuprocentowej. Przegraliśmy zasłużenie to spotkanie, tracąc szansę na to, aby powiększyć swój dorobek punktowy. Mecz, mimo trudnych warunków, mógł się podobać. To nie było senne spotkanie, było sporo akcji podbramkowych, szczególnie pod bramką Cracovii. Kilka z nich zakończyło się golami. Próbowaliśmy grać w środku pola, ale niewiele z tego wynikało. To był słaby mecz w naszym wykonaniu - powiedział Stawowy.

Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu podsumował: - Rzeczywiście zagraliśmy z charakterem. Pokazaliśmy dobry futbol. Przede wszystkim realizowaliśmy założenia taktyczne. Miałem trochę obaw przed tym spotkaniem, ponieważ dopiero czwarty raz jesteśmy na trawiastym boisku, a 17 listopada skończyliśmy ligę. Nie mieliśmy możliwości trenowania na trawie, więc to była dla mnie niewiadoma. Chłopaki nie zwracali uwagi na to, a pokazali wielkie zaangażowanie. Ja uważam, że w piłce trzeba mieć szczęście, a my je dzisiaj mieliśmy, bo sytuacje bramkowe, które mieliśmy, wykorzystywaliśmy. W poprzednich meczach mieliśmy też dobre okazje, jak z ŁKS-em, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać i dlatego tamten mecz zakończył się remisem. Jeżeli szczęście nas nie opuści, to mam nadzieję, że utrzymamy ten zespół w pierwszej lidze.
st/cracovia.pl/stomilolsztyn.com
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty