Strona główna > Piłka ręczna > I liga kobiet
Walka do końca kluczem do sukcesu Siódemki2009-12-13 14:58:00 TC

Wyborna skuteczność w ostatnich dziesięciu minutach zapewniła szczypiornistkom z Jarosławia komplet punktów. W pierwszym meczu obu zespołów dwa miesiące temu padł remis 28-28.

7 Jarosław - KPR II Jelenia Góra 23-20 (10-11)

Kary: 4 min. - 4 min.

JAROSŁAW: Pasternak, Pata - Rembelska 1, Basiak 5, Wcześniak 6, Łobaziewicz 1, Gilarska, Kawa 4, Gujda, Nasiłowska 3, Wilk 3.
JELENIA: Kuc, Krajewska - Tórz 6, Bułak 4, Romanów 4, Rykaczewska 2, Wasiucionek 2, Świdzińska 1, Muras 1.

Zaledwie dziewięć zawodniczek  miała do dyspozycji Dila Samadowa, opiekunka zespołu z Jeleniej Góry, co odbiło się na ich postawie dopiero w drugiej połowie.

Pierwsza odsłona przebiegała pod znakiem niewielkiej przewagi przyjezdnych. Ich prowadzenie utrzymało się do 48 minuty. Wtedy do odrabiania strat zabrały się gospodynie i chwilę później prowadziły już trzema trafieniami. Podopieczne Przemysława Korobczaka ustrzegły się błędów w decydujących fragmentach spotkania i cieszyły się z drugiego kolejnego zwycięstwa.