Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > V liga zachód 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS NIWA NOWA WIEŚ 7 18 20:8 6 0 1 3 9 9:3 3 0 0 4 9 11:5 3 0 1
2 MKS Trzebinia 7 16 17:4 5 1 1 4 7 7:3 2 1 1 3 9 10:1 3 0 0
3 TEMPO BIAŁKA 7 16 21:13 5 1 1 4 7 9:8 2 1 1 3 9 12:5 3 0 0
4 Karpaty Siepraw 7 15 16:13 5 0 2 3 9 8:4 3 0 0 4 6 8:9 2 0 2
5 KS Chełmek 8 14 17:13 4 2 2 4 12 12:2 4 0 0 4 2 5:11 0 2 2
6 Wiślanka Grabie 8 14 11:10 4 2 2 4 9 8:6 3 0 1 4 5 3:4 1 2 1
7 PCIMIANKA PCIM 7 11 20:11 3 2 2 4 9 15:4 3 0 1 3 2 5:7 0 2 1
8 Orlęta Rudawa 8 10 12:12 2 4 2 4 5 7:8 1 2 1 4 5 5:4 1 2 1
9 Sokół Kocmyrzów 8 10 15:19 3 1 4 4 6 8:7 2 0 2 4 4 7:12 1 1 2
10 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 8 8 14:19 2 2 4 4 5 8:11 1 2 1 4 3 6:8 1 0 3
11 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 8 6 17:23 1 3 4 4 6 11:7 1 3 0 4 0 6:16 0 0 4
12 Jutrzenka Giebułtów 7 5 4:12 1 2 4 4 5 4:6 1 2 1 3 0 0:6 0 0 3
13 Błękitni Modlnica 7 4 11:18 0 4 3 3 2 4:8 0 2 1 4 2 7:10 0 2 2
14 Zjednoczeni-Złomex Branice 7 4 5:13 1 1 5 3 0 0:7 0 0 3 4 4 5:6 1 1 2
15 Clepardia Kraków 8 3 7:19 0 3 5 4 1 4:9 0 1 3 4 2 3:10 0 2 2
kolejka 1:
1 TEMPO BIAŁKA pauzuje w kolejce -
2 MKS Trzebinia 1:1 KS Chełmek 2022-08-1311:00
3 Jutrzenka Giebułtów 0:0 Orlęta Rudawa 2022-08-1317:00
4 PCIMIANKA PCIM 5:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-1417:00
5 Sokół Kocmyrzów 2:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-1317:00
6 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:1 Błękitni Modlnica 2022-08-1412:30
7 Clepardia Kraków 0:1 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-1311:00
8 Wiślanka Grabie 0:3 Karpaty Siepraw 2022-08-1317:00
kolejka 2:
9 Karpaty Siepraw pauzuje w kolejce -
10 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2:0 Wiślanka Grabie 2022-08-2011:00
11 Błękitni Modlnica 3:3 Clepardia Kraków 2022-09-0718:00
12 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:3 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2016:00
13 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Sokół Kocmyrzów 2022-08-2015:00
14 Orlęta Rudawa 2:2 PCIMIANKA PCIM 2022-08-2017:00
15 KS Chełmek 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2017:30
16 TEMPO BIAŁKA 0:3 MKS Trzebinia 2022-08-2011:00
kolejka 3:
17 MKS Trzebinia pauzuje w kolejce -
18 Jutrzenka Giebułtów 2:5 TEMPO BIAŁKA 2022-09-0718:00
19 PCIMIANKA PCIM 5:1 KS Chełmek 2022-08-3117:30
20 Sokół Kocmyrzów 1:3 Orlęta Rudawa 2022-08-2418:00
21 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 5:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-2417:30
22 Clepardia Kraków 1:3 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-2418:00
23 Wiślanka Grabie 2:1 Błękitni Modlnica 2022-08-2417:30
24 Karpaty Siepraw 4:3 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-2417:30
kolejka 4:
25 LKS NIWA NOWA WIEŚ pauzuje w kolejce -
26 Błękitni Modlnica 0:4 Karpaty Siepraw 2022-08-2717:30
27 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:1 Wiślanka Grabie 2022-08-2717:30
28 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0:0 Clepardia Kraków 2022-08-2717:30
29 Orlęta Rudawa 3:1 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2717:00
30 KS Chełmek 4:2 Sokół Kocmyrzów 2022-08-2717:30
31 TEMPO BIAŁKA 4:2 PCIMIANKA PCIM 2022-08-2816:00
32 MKS Trzebinia 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 Jutrzenka Giebułtów pauzuje w kolejce -
34 PCIMIANKA PCIM 0:1 MKS Trzebinia 2022-09-0417:00
35 Sokół Kocmyrzów 1:3 TEMPO BIAŁKA 2022-09-0317:00
36 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:1 KS Chełmek 2022-09-0412:30
37 Clepardia Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2022-09-0311:00
38 Wiślanka Grabie 2:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-0317:00
39 Karpaty Siepraw 2:0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-0316:00
40 LKS NIWA NOWA WIEŚ 3:1 Błękitni Modlnica 2022-09-0311:00
kolejka 6:
41 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
42 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:3 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-1017:00
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 5:1 Karpaty Siepraw 2022-09-1115:00
44 Orlęta Rudawa 1:1 Wiślanka Grabie 2022-09-1116:00
45 KS Chełmek 3:0 Clepardia Kraków 2022-09-1011:00
46 TEMPO BIAŁKA 4:2 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-1011:00
47 MKS Trzebinia 1:2 Sokół Kocmyrzów 2022-09-1011:00
48 Jutrzenka Giebułtów 1:1 PCIMIANKA PCIM 2022-09-1011:00
kolejka 7:
49 PCIMIANKA PCIM pauzuje w kolejce -
50 Sokół Kocmyrzów 4:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-09-1716:00
51 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:6 MKS Trzebinia 2022-09-1812:30
52 Clepardia Kraków 2:4 TEMPO BIAŁKA 2022-09-1711:00
53 Wiślanka Grabie 4:2 KS Chełmek 2022-09-1716:30
54 Karpaty Siepraw 2:1 Orlęta Rudawa 2022-09-1716:00
55 LKS NIWA NOWA WIEŚ 4:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-1716:00
56 Błękitni Modlnica 1:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-1716:30
kolejka 8:
57 Zjednoczeni-Złomex Branice pauzuje w kolejce -
58 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:4 Błękitni Modlnica 2022-09-2412:00
59 Orlęta Rudawa 1:4 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-2414:00
60 KS Chełmek 4:0 Karpaty Siepraw 2022-09-2411:00
61 TEMPO BIAŁKA 1:1 Wiślanka Grabie 2022-09-2416:00
62 MKS Trzebinia 4:0 Clepardia Kraków 2022-09-2411:00
63 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-2411:00
64 PCIMIANKA PCIM 5:1 Sokół Kocmyrzów 2022-09-2516:00
kolejka 9:
65 Sokół Kocmyrzów pauzuje w kolejce -
66 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II PCIMIANKA PCIM 2022-10-0112:30
67 Clepardia Kraków Jutrzenka Giebułtów 2022-10-0111:00
68 Wiślanka Grabie MKS Trzebinia 2022-10-0111:00
69 Karpaty Siepraw TEMPO BIAŁKA 2022-10-0116:00
70 LKS NIWA NOWA WIEŚ KS Chełmek 2022-10-0116:00
71 Błękitni Modlnica Orlęta Rudawa 2022-10-0212:30
72 Zjednoczeni-Złomex Branice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-0112:00
kolejka 10:
73 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-0815:00
75 KS Chełmek Błękitni Modlnica 2022-10-0815:00
76 TEMPO BIAŁKA LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-0915:30
77 MKS Trzebinia Karpaty Siepraw 2022-10-0811:00
78 Jutrzenka Giebułtów Wiślanka Grabie 2022-10-0811:00
79 PCIMIANKA PCIM Clepardia Kraków 2022-10-0915:30
80 Sokół Kocmyrzów Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-0815:00
kolejka 11:
81 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II pauzuje w kolejce -
82 Clepardia Kraków Sokół Kocmyrzów 2022-10-1515:30
83 Wiślanka Grabie PCIMIANKA PCIM 2022-10-1613:00
84 Karpaty Siepraw Jutrzenka Giebułtów 2022-10-1515:00
85 LKS NIWA NOWA WIEŚ MKS Trzebinia 2022-10-1515:30
86 Błękitni Modlnica TEMPO BIAŁKA 2022-10-1515:30
87 Zjednoczeni-Złomex Branice KS Chełmek 2022-10-1515:00
88 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orlęta Rudawa 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 KS Chełmek Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-2215:00
91 TEMPO BIAŁKA Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-2215:00
92 MKS Trzebinia Błękitni Modlnica 2022-10-2211:00
93 Jutrzenka Giebułtów LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-2211:00
94 PCIMIANKA PCIM Karpaty Siepraw 2022-10-2315:00
95 Sokół Kocmyrzów Wiślanka Grabie 2022-10-2215:00
96 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Clepardia Kraków 2022-10-2312:30
kolejka 13:
97 Clepardia Kraków pauzuje w kolejce -
98 Wiślanka Grabie Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-3014:00
99 Karpaty Siepraw Sokół Kocmyrzów 2022-10-2914:00
100 LKS NIWA NOWA WIEŚ PCIMIANKA PCIM 2022-10-2915:00
101 Błękitni Modlnica Jutrzenka Giebułtów 2022-10-2915:00
102 Zjednoczeni-Złomex Branice MKS Trzebinia 2022-10-3014:00
103 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada TEMPO BIAŁKA 2022-10-2915:00
104 Orlęta Rudawa KS Chełmek 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 KS Chełmek pauzuje w kolejce -
106 TEMPO BIAŁKA Orlęta Rudawa 2022-11-0513:00
107 MKS Trzebinia Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-11-0511:00
108 Jutrzenka Giebułtów Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-11-0511:00
109 PCIMIANKA PCIM Błękitni Modlnica 2022-11-0613:00
110 Sokół Kocmyrzów LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-11-0513:00
111 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Karpaty Siepraw 2022-11-0612:30
112 Clepardia Kraków Wiślanka Grabie 2022-11-0513:00
kolejka 15:
113 Wiślanka Grabie pauzuje w kolejce -
114 Karpaty Siepraw Clepardia Kraków 2022-11-1213:00
115 LKS NIWA NOWA WIEŚ Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-11-1213:00
116 Błękitni Modlnica Sokół Kocmyrzów 2022-11-1213:00
117 Zjednoczeni-Złomex Branice PCIMIANKA PCIM 2022-11-1213:00
118 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Jutrzenka Giebułtów 2022-11-1213:00
119 Orlęta Rudawa MKS Trzebinia 2022-11-1213:00
120 KS Chełmek TEMPO BIAŁKA 2022-11-1213:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty