Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Żabno 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Ładna Ładna 6 15 17:6 5 0 1 4 12 14:3 4 0 0 2 3 3:3 1 0 1
2 KS Rzuchowa 5 12 15:3 4 0 1 3 9 12:0 3 0 0 2 3 3:3 1 0 1
3 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 6 12 22:15 4 0 2 3 9 16:6 3 0 0 3 3 6:9 1 0 2
4 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 6 11 20:8 3 2 1 3 9 17:4 3 0 0 3 2 3:4 0 2 1
5 Gosłavia Gosławice 6 11 19:9 3 2 1 3 7 10:2 2 1 0 3 4 9:7 1 1 1
6 LUKS Skrzyszów 6 9 7:10 3 0 3 3 6 5:5 2 0 1 3 3 2:5 1 0 2
7 Szynwałd 6 8 15:15 2 2 2 2 4 5:3 1 1 0 4 4 10:12 1 1 2
8 LUKS Zalipie 6 8 11:16 2 2 2 3 7 7:5 2 1 0 3 1 4:11 0 1 2
9 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 8 11:9 2 2 1 3 6 7:5 2 0 1 2 2 4:4 0 2 0
10 Polan Żabno 6 7 10:15 2 1 3 2 1 2:5 0 1 1 4 6 8:10 2 0 2
11 Wisła Szczucin 6 7 9:20 2 1 3 3 4 5:5 1 1 1 3 3 4:15 1 0 2
12 Dunajec Zbylitowska Góra 6 4 5:15 1 1 4 3 4 3:4 1 1 1 3 0 2:11 0 0 3
13 Ikar Odporyszów 6 3 10:13 0 3 3 4 2 8:10 0 2 2 2 1 2:3 0 1 1
14 Pogórze Pleśna 6 0 6:23 0 0 6 2 0 3:6 0 0 2 4 0 3:17 0 0 4
kolejka 1:
1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska KS Rzuchowa 2022-11-2013:00
2 Ładna Ładna 3:0 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-08-2111:00
3 Ikar Odporyszów 4:4 LUKS Zalipie 2022-08-2117:00
4 LUKS Skrzyszów 2:1 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-08-2017:00
5 Wisła Szczucin 2:3 Polan Żabno 2022-08-2117:00
6 Gosłavia Gosławice 4:1 Pogórze Pleśna 2022-08-2018:00
7 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 5:4 Szynwałd 2022-08-2011:00
kolejka 2:
8 KS Rzuchowa 4:0 Szynwałd 2022-08-2717:00
9 Pogórze Pleśna 2:3 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-08-2717:00
10 Polan Żabno 2:2 Gosłavia Gosławice 2022-08-2718:00
11 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 8:1 Wisła Szczucin 2022-08-2717:30
12 LUKS Zalipie 1:0 LUKS Skrzyszów 2022-08-2718:00
13 Dunajec Zbylitowska Góra 1:1 Ikar Odporyszów 2022-08-2718:00
14 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:0 Ładna Ładna 2022-08-2817:00
kolejka 3:
15 Ładna Ładna 2:1 KS Rzuchowa 2022-09-0417:00
16 Ikar Odporyszów 2:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-09-0417:00
17 LUKS Skrzyszów 2:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-09-0317:00
18 Wisła Szczucin 1:0 LUKS Zalipie 2022-09-0417:00
19 Gosłavia Gosławice 0:0 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-09-0317:00
20 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 5:2 Polan Żabno 2022-09-0414:00
21 Szynwałd 3:1 Pogórze Pleśna 2022-09-0317:00
kolejka 4:
22 KS Rzuchowa 6:0 Pogórze Pleśna 2022-09-1116:00
23 Polan Żabno 0:3 Szynwałd 2022-09-1017:00
24 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 5:2 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-09-1017:00
25 LUKS Zalipie 3:2 Gosłavia Gosławice 2022-09-1117:00
26 Dunajec Zbylitowska Góra 0:2 Wisła Szczucin 2022-09-1015:00
27 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:0 LUKS Skrzyszów 2022-09-1017:00
28 Ładna Ładna 2:1 Ikar Odporyszów 2022-09-1117:00
kolejka 5:
29 Ikar Odporyszów 1:2 KS Rzuchowa 2022-09-1817:00
30 LUKS Skrzyszów 1:3 Ładna Ładna 2022-09-1710:30
31 Wisła Szczucin 2:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-09-1816:30
32 Gosłavia Gosławice 6:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-09-1711:00
33 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 6:0 LUKS Zalipie 2022-09-1814:00
34 Szynwałd 2:2 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-09-1717:00
35 Pogórze Pleśna 1:3 Polan Żabno 2022-09-1717:00
kolejka 6:
36 KS Rzuchowa 2:0 Polan Żabno 2022-09-2416:00
37 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 4:1 Pogórze Pleśna 2022-09-2416:30
38 LUKS Zalipie 3:3 Szynwałd 2022-09-2511:00
39 Dunajec Zbylitowska Góra 2:1 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-09-2414:00
40 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:5 Gosłavia Gosławice 2022-09-2516:00
41 Ładna Ładna 7:1 Wisła Szczucin 2022-09-2516:30
42 Ikar Odporyszów 1:2 LUKS Skrzyszów 2022-09-2516:00
kolejka 7:
43 LUKS Skrzyszów KS Rzuchowa 2022-10-0116:00
44 Wisła Szczucin Ikar Odporyszów 2022-10-0216:00
45 Gosłavia Gosławice Ładna Ładna 2022-10-0116:30
46 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-0212:30
47 Szynwałd Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-0116:30
48 Pogórze Pleśna LUKS Zalipie 2022-10-0116:30
49 Polan Żabno Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-0116:30
kolejka 8:
50 KS Rzuchowa Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-0816:00
51 LUKS Zalipie Polan Żabno 2022-10-0911:00
52 Dunajec Zbylitowska Góra Pogórze Pleśna 2022-10-0814:00
53 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Szynwałd 2022-10-0915:30
54 Ładna Ładna Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-10-0915:30
55 Ikar Odporyszów Gosłavia Gosławice 2022-10-0816:00
56 LUKS Skrzyszów Wisła Szczucin 2022-10-0816:00
kolejka 9:
57 Wisła Szczucin KS Rzuchowa 2022-10-1615:30
58 Gosłavia Gosławice LUKS Skrzyszów 2022-10-1516:00
59 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Ikar Odporyszów 2022-10-1610:00
60 Szynwałd Ładna Ładna 2022-10-1612:00
61 Pogórze Pleśna Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-1515:30
62 Polan Żabno Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-1613:00
63 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice LUKS Zalipie 2022-10-1514:00
kolejka 10:
64 KS Rzuchowa LUKS Zalipie 2022-10-2215:30
65 Dunajec Zbylitowska Góra Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-2311:00
66 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Polan Żabno 2022-10-2315:00
67 Ładna Ładna Pogórze Pleśna 2022-10-2315:00
68 Ikar Odporyszów Szynwałd 2022-10-2215:00
69 LUKS Skrzyszów Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-10-2215:30
70 Wisła Szczucin Gosłavia Gosławice 2022-10-2315:30
kolejka 11:
71 Gosłavia Gosławice KS Rzuchowa 2022-10-2915:00
72 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Wisła Szczucin 2022-10-3011:00
73 Szynwałd LUKS Skrzyszów 2022-10-2914:00
74 Pogórze Pleśna Ikar Odporyszów 2022-10-2911:00
75 Polan Żabno Ładna Ładna 2022-10-2915:00
76 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-2915:00
77 LUKS Zalipie Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-3011:00
kolejka 12:
78 KS Rzuchowa Dunajec Zbylitowska Góra 2022-11-0514:00
79 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska LUKS Zalipie 2022-11-0613:00
80 Ładna Ładna Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-11-0613:00
81 Ikar Odporyszów Polan Żabno 2022-11-0512:00
82 LUKS Skrzyszów Pogórze Pleśna 2022-11-0514:00
83 Wisła Szczucin Szynwałd 2022-11-0614:00
84 Gosłavia Gosławice Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-11-0514:00
kolejka 13:
85 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II KS Rzuchowa 2022-11-1111:00
86 Szynwałd Gosłavia Gosławice 2022-11-1312:00
87 Pogórze Pleśna Wisła Szczucin 2022-11-1113:00
88 Polan Żabno LUKS Skrzyszów 2022-11-1113:30
89 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Ikar Odporyszów 2022-11-1113:00
90 LUKS Zalipie Ładna Ładna 2022-11-1111:00
91 Dunajec Zbylitowska Góra Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-11-1111:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty