Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Bochnia 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sokół Maszkienice 7 17 16:8 5 2 0 2 4 5:3 1 1 0 5 13 11:5 4 1 0
2 LKS Orzeł Dębno 7 15 22:8 5 0 2 4 9 12:4 3 0 1 3 6 10:4 2 0 1
3 Błyskawica Proszówki 7 14 15:9 4 2 1 4 7 11:8 2 1 1 3 7 4:1 2 1 0
4 Rylovia Rylowa 7 12 19:9 4 0 3 4 6 10:4 2 0 2 3 6 9:5 2 0 1
5 Strażak Mokrzyska 7 11 14:13 3 2 2 3 4 4:4 1 1 1 4 7 10:9 2 1 1
6 Poręba Spytkowska 7 11 16:17 3 2 2 3 2 6:7 0 2 1 4 9 10:10 3 0 1
7 Arkadia Olszyny 6 10 14:14 3 1 2 3 6 9:5 2 0 1 3 4 5:9 1 1 1
8 Ceramika Muchówka 7 10 12:15 3 1 3 3 0 2:10 0 0 3 4 10 10:5 3 1 0
9 Sokół Borzęcin 7 10 11:15 3 1 3 3 4 5:7 1 1 1 4 6 6:8 2 0 2
10 Naprzód Sobolów 6 9 10:8 3 0 3 3 6 5:4 2 0 1 3 3 5:4 1 0 2
11 Jadowniczanka Jadowniki 7 7 18:15 2 1 4 3 4 11:4 1 1 1 4 3 7:11 1 0 3
12 Victoria Porąbka Uszewska 7 5 6:22 1 2 4 3 0 1:10 0 0 3 4 5 5:12 1 2 1
13 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 7 3 9:18 1 0 6 7 3 9:18 1 0 6 0 0 0:0 0 0 0
14 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 7 2 10:21 0 2 5 3 1 5:9 0 1 2 4 1 5:12 0 1 3
kolejka 1:
1 Naprzód Sobolów Arkadia Olszyny 2022-11-1313:00
2 Jadowniczanka Jadowniki 1:2 Sokół Maszkienice 2022-08-1311:00
3 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:2 Ceramika Muchówka 2022-08-1316:00
4 LKS Orzeł Dębno 4:0 Sokół Borzęcin 2022-08-1415:00
5 Victoria Porąbka Uszewska 0:2 Poręba Spytkowska 2022-08-1418:00
6 Błyskawica Proszówki 4:2 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-08-1818:30
7 Rylovia Rylowa 0:2 Strażak Mokrzyska 2022-08-1317:00
kolejka 2:
8 Arkadia Olszyny 4:0 Strażak Mokrzyska 2022-08-2017:30
9 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:3 Rylovia Rylowa 2022-08-2117:00
10 Poręba Spytkowska 1:1 Błyskawica Proszówki 2022-08-2117:00
11 Sokół Borzęcin 2:2 Victoria Porąbka Uszewska 2022-08-2017:00
12 Ceramika Muchówka 0:4 LKS Orzeł Dębno 2022-08-2117:00
13 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0:2 Sokół Maszkienice 2022-08-2016:00
14 Naprzód Sobolów 3:1 Jadowniczanka Jadowniki 2022-08-2117:00
kolejka 3:
15 Jadowniczanka Jadowniki 2:2 Arkadia Olszyny 2022-08-2817:00
16 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:1 Naprzód Sobolów 2022-08-2716:00
17 LKS Orzeł Dębno 0:2 Sokół Maszkienice 2022-08-2815:00
18 Victoria Porąbka Uszewska 1:4 Ceramika Muchówka 2022-08-2716:00
19 Błyskawica Proszówki 0:2 Sokół Borzęcin 2022-08-2618:00
20 Rylovia Rylowa 7:0 Poręba Spytkowska 2022-08-2812:30
21 Strażak Mokrzyska 1:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-08-2715:00
kolejka 4:
22 Arkadia Olszyny 5:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-09-0417:30
23 Poręba Spytkowska 3:3 Strażak Mokrzyska 2022-09-0317:00
24 Sokół Borzęcin 1:4 Rylovia Rylowa 2022-09-0311:00
25 Ceramika Muchówka 0:1 Błyskawica Proszówki 2022-09-0417:00
26 Sokół Maszkienice 1:1 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-0417:00
27 Naprzód Sobolów 2:1 LKS Orzeł Dębno 2022-09-0416:00
28 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:3 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-0416:00
kolejka 5:
29 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:3 Arkadia Olszyny 2022-09-1016:00
30 LKS Orzeł Dębno 3:2 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-1017:00
31 Victoria Porąbka Uszewska 0:4 Naprzód Sobolów 2022-09-1015:30
32 Błyskawica Proszówki 3:3 Sokół Maszkienice 2022-09-1015:30
33 Rylovia Rylowa 1:2 Ceramika Muchówka 2022-09-1011:00
34 Strażak Mokrzyska 2:1 Sokół Borzęcin 2022-09-1016:00
35 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 3:4 Poręba Spytkowska 2022-09-1017:00
kolejka 6:
36 Arkadia Olszyny 0:4 Poręba Spytkowska 2022-09-1815:00
37 Sokół Borzęcin 2:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-09-1716:30
38 Ceramika Muchówka 2:5 Strażak Mokrzyska 2022-09-1816:30
39 Sokół Maszkienice 4:2 Rylovia Rylowa 2022-09-1711:00
40 Naprzód Sobolów 0:2 Błyskawica Proszówki 2022-09-1816:00
41 Jadowniczanka Jadowniki 8:0 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-1716:30
42 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:5 LKS Orzeł Dębno 2022-09-1716:00
kolejka 7:
43 LKS Orzeł Dębno 5:0 Arkadia Olszyny 2022-09-2514:00
44 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:2 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-2516:00
45 Błyskawica Proszówki 4:1 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-2415:30
46 Rylovia Rylowa 2:0 Naprzód Sobolów 2022-09-2411:00
47 Strażak Mokrzyska 1:2 Sokół Maszkienice 2022-09-2516:00
48 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:2 Ceramika Muchówka 2022-09-2416:00
49 Poręba Spytkowska 2:3 Sokół Borzęcin 2022-09-2416:00
kolejka 8:
50 Arkadia Olszyny Sokół Borzęcin 2022-10-0114:30
51 Ceramika Muchówka Poręba Spytkowska 2022-10-0216:00
52 Sokół Maszkienice GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-0116:00
53 Naprzód Sobolów Strażak Mokrzyska 2022-10-0214:00
54 Jadowniczanka Jadowniki Rylovia Rylowa 2022-10-0214:00
55 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ Błyskawica Proszówki 2022-10-0516:00
56 LKS Orzeł Dębno Victoria Porąbka Uszewska 2022-10-0116:00
kolejka 9:
57 Victoria Porąbka Uszewska Arkadia Olszyny 2022-10-0916:00
58 Błyskawica Proszówki LKS Orzeł Dębno 2022-10-0815:30
59 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ Rylovia Rylowa 2022-10-0814:00
60 Strażak Mokrzyska Jadowniczanka Jadowniki 2022-10-0816:00
61 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA Naprzód Sobolów 2022-10-0816:00
62 Poręba Spytkowska Sokół Maszkienice 2022-10-0816:00
63 Sokół Borzęcin Ceramika Muchówka 2022-10-0916:00
kolejka 10:
64 Arkadia Olszyny Ceramika Muchówka 2022-10-1614:00
65 Sokół Maszkienice Sokół Borzęcin 2022-10-1615:30
66 Naprzód Sobolów Poręba Spytkowska 2022-10-1615:00
67 Jadowniczanka Jadowniki GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-1515:30
68 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ Strażak Mokrzyska 2022-10-1514:00
69 LKS Orzeł Dębno Rylovia Rylowa 2022-10-1515:30
70 Victoria Porąbka Uszewska Błyskawica Proszówki 2022-10-1611:30
kolejka 11:
71 Błyskawica Proszówki Arkadia Olszyny 2022-10-2215:30
72 Rylovia Rylowa Victoria Porąbka Uszewska 2022-10-2214:00
73 Strażak Mokrzyska LKS Orzeł Dębno 2022-10-2314:00
74 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-2214:00
75 Poręba Spytkowska Jadowniczanka Jadowniki 2022-10-2215:00
76 Sokół Borzęcin Naprzód Sobolów 2022-10-2315:00
77 Ceramika Muchówka Sokół Maszkienice 2022-10-2315:00
kolejka 12:
78 Arkadia Olszyny Sokół Maszkienice 2022-10-2914:00
79 Naprzód Sobolów Ceramika Muchówka 2022-10-3014:00
80 Jadowniczanka Jadowniki Sokół Borzęcin 2022-10-2915:00
81 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ Poręba Spytkowska 2022-10-2914:00
82 LKS Orzeł Dębno GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-2915:00
83 Victoria Porąbka Uszewska Strażak Mokrzyska 2022-10-3014:00
84 Błyskawica Proszówki Rylovia Rylowa 2022-10-2915:00
kolejka 13:
85 Rylovia Rylowa Arkadia Olszyny 2022-11-0514:00
86 Strażak Mokrzyska Błyskawica Proszówki 2022-11-0514:00
87 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA Victoria Porąbka Uszewska 2022-11-0514:00
88 Poręba Spytkowska LKS Orzeł Dębno 2022-11-0513:00
89 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ Sokół Borzęcin 2022-11-0514:00
90 Ceramika Muchówka Jadowniczanka Jadowniki 2022-11-0614:00
91 Sokół Maszkienice Naprzód Sobolów 2022-11-0514:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty