Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B4 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Gwiazda Ściejowice 26 64 97:21 21 1 4 13 36 47:5 12 0 1 13 28 50:16 9 1 3
2 Radziszowianka II Radziszów 26 64 89:26 21 1 4 13 36 56:12 12 0 1 13 28 33:14 9 1 3
3 Borkowianka Borek Szlachecki 26 59 110:45 19 2 5 13 34 64:17 11 1 1 13 25 46:28 8 1 4
4 Płomień Kostrze 26 55 90:41 18 1 7 13 28 43:13 9 1 3 13 27 47:28 9 0 4
5 Sokół Rybna 26 55 75:37 17 4 5 13 27 40:17 8 3 2 13 28 35:20 9 1 3
6 Rzozovia Rzozów 26 44 71:54 14 2 10 13 22 34:26 7 1 5 13 22 37:28 7 1 5
7 Kaszowianka II Kaszów 26 44 74:62 14 2 10 13 22 35:25 7 1 5 13 22 39:37 7 1 5
8 Wisła Czernichów 26 42 90:69 13 3 10 13 27 57:25 8 3 2 13 15 33:44 5 0 8
9 Klub Sportowy Tyniec 26 37 64:65 11 4 11 13 21 41:37 7 0 6 13 16 23:28 4 4 5
10 Nadwiślan Rusocice 26 21 41:83 6 3 17 13 14 21:36 4 2 7 13 7 20:47 2 1 10
11 Trzebol Wielkie Drogi 26 20 36:87 6 2 18 13 15 20:37 5 0 8 13 5 16:50 1 2 10
12 Lotnik II Kryspinów 26 9 23:96 2 3 21 13 3 12:51 1 0 12 13 6 11:45 1 3 9
13 Błękitni Czułówek 26 3 31:139 0 3 23 13 2 20:64 0 2 11 13 1 11:75 0 1 12
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie) 26 12 25:91 3 3 20 13 6 16:45 1 3 9 13 6 9:46 2 0 11
kolejka 1:
1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-08-2211:00
2 Błękitni Czułówek 1:8 Wisła Czernichów 2021-08-2214:00
3 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-08-2117:30
4 Sokół Rybna 2:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-08-2117:00
5 Klub Sportowy Tyniec 5:3 Nadwiślan Rusocice 2021-08-2117:00
6 Płomień Kostrze 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-08-2117:00
7 Rzozovia Rzozów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2217:00
kolejka 2:
8 Lotnik II Kryspinów 1:5 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2914:00
9 Gwiazda Ściejowice 2:0 Rzozovia Rzozów 2021-08-2817:00
10 Nadwiślan Rusocice 2:4 Płomień Kostrze 2021-08-2917:00
11 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-08-2913:00
12 Radziszowianka II Radziszów 4:2 Sokół Rybna 2021-08-2916:00
13 Wisła Czernichów 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-08-2817:30
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Błękitni Czułówek 2021-08-2911:00
kolejka 3:
15 Błękitni Czułówek 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-0513:00
16 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0516:00
17 Sokół Rybna 6:1 Wisła Czernichów 2021-09-0415:00
18 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-2014:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 4:2 Płomień Kostrze 2021-09-0517:00
20 Rzozovia Rzozów 4:2 Nadwiślan Rusocice 2021-09-0417:00
21 Kaszowianka II Kaszów 2:0 Gwiazda Ściejowice 2021-09-0514:00
kolejka 4:
22 Lotnik II Kryspinów 1:8 Gwiazda Ściejowice 2021-09-1212:00
23 Nadwiślan Rusocice 1:7 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-1215:30
24 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-09-1217:00
25 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Płomień Kostrze 2021-09-1217:00
26 Wisła Czernichów 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-1117:00
27 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Sokół Rybna 2021-09-1117:00
28 Błękitni Czułówek 3:3 Trzebol Wielkie Drogi 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-1816:00
30 Sokół Rybna 6:0 Błękitni Czułówek 2021-09-1817:00
31 Klub Sportowy Tyniec 8:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1816:00
32 Wisła Czernichów 6:4 Płomień Kostrze 2021-09-1816:00
33 Rzozovia Rzozów 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-09-1817:00
34 Kaszowianka II Kaszów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1914:00
35 Gwiazda Ściejowice 2:0 Nadwiślan Rusocice 2021-09-1817:00
kolejka 6:
36 Lotnik II Kryspinów 0:3 Nadwiślan Rusocice 2021-09-2612:00
37 Borkowianka Borek Szlachecki 2:3 Gwiazda Ściejowice 2021-09-2516:00
38 Radziszowianka II Radziszów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-2615:00
39 Wisła Czernichów 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-09-2615:00
40 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
1:5 Płomień Kostrze 2021-09-2611:00
41 Błękitni Czułówek 2:5 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-2616:00
42 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Sokół Rybna 2021-09-2615:30
kolejka 7:
43 Sokół Rybna 3:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-0216:30
44 Klub Sportowy Tyniec 3:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-0216:00
45 Płomień Kostrze 2:1 Błękitni Czułówek 2021-10-0215:00
46 Rzozovia Rzozów 2:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-0216:00
47 Kaszowianka II Kaszów 2:3 Wisła Czernichów 2021-10-0314:00
48 Gwiazda Ściejowice 5:0 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-0216:00
49 Nadwiślan Rusocice 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0215:00
kolejka 8:
50 Lotnik II Kryspinów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1014:00
51 Radziszowianka II Radziszów 8:1 Nadwiślan Rusocice 2021-10-1015:00
52 Wisła Czernichów 2:2 Gwiazda Ściejowice 2021-10-0915:30
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2:4 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-0915:30
54 Błękitni Czułówek 0:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-1015:00
55 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Płomień Kostrze 2021-10-1015:00
56 Sokół Rybna 4:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-0916:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec 2:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-1616:00
58 Płomień Kostrze 1:3 Sokół Rybna 2021-10-1614:00
59 Rzozovia Rzozów 2:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-1615:00
60 Kaszowianka II Kaszów 6:1 Błękitni Czułówek 2021-10-1714:00
61 Gwiazda Ściejowice 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1616:00
62 Nadwiślan Rusocice 2:5 Wisła Czernichów 2021-10-1713:00
63 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Lotnik II Kryspinów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-2412:00
65 Wisła Czernichów 4:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-2315:00
66 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
4:4 Nadwiślan Rusocice 2021-10-2415:30
67 Błękitni Czułówek 0:7 Gwiazda Ściejowice 2021-10-2412:00
68 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-2315:00
69 Sokół Rybna 2:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-2315:30
70 Klub Sportowy Tyniec 0:1 Płomień Kostrze 2021-10-2315:00
kolejka 11:
71 Płomień Kostrze 6:1 Lotnik II Kryspinów 2021-10-3114:00
72 Rzozovia Rzozów 2:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-3014:00
73 Kaszowianka II Kaszów 1:1 Sokół Rybna 2021-10-3013:00
74 Gwiazda Ściejowice 7:1 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-3015:00
75 Nadwiślan Rusocice 3:2 Błękitni Czułówek 2021-10-3114:00
76 Borkowianka Borek Szlachecki 9:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3015:00
77 Radziszowianka II Radziszów 3:1 Wisła Czernichów 2021-10-3015:00
kolejka 12:
78 Lotnik II Kryspinów 1:4 Wisła Czernichów 2021-11-0712:00
79 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-0711:00
80 Błękitni Czułówek 1:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-11-0714:00
81 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Nadwiślan Rusocice 2021-11-0711:00
82 Sokół Rybna 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-11-0614:00
83 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Kaszowianka II Kaszów 2021-11-0714:00
84 Płomień Kostrze 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-11-0614:30
kolejka 13:
85 Rzozovia Rzozów 5:3 Lotnik II Kryspinów 2021-11-1411:00
86 Kaszowianka II Kaszów 2:4 Płomień Kostrze 2021-11-1114:00
87 Gwiazda Ściejowice 4:1 Klub Sportowy Tyniec 2021-11-1314:00
88 Nadwiślan Rusocice 1:2 Sokół Rybna 2021-11-1314:00
89 Borkowianka Borek Szlachecki 6:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-11-1314:00
90 Radziszowianka II Radziszów 9:1 Błękitni Czułówek 2021-11-1314:00
91 Wisła Czernichów 5:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2021-11-1414:00
kolejka 14:
1 Lotnik II Kryspinów 0:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2022-03-2616:00
2 Wisła Czernichów 11:0 Błękitni Czułówek 2022-03-2716:00
3 Radziszowianka II Radziszów 4:1 Trzebol Wielkie Drogi 2022-03-2715:00
4 Borkowianka Borek Szlachecki 3:2 Sokół Rybna 2022-03-2616:00
5 Nadwiślan Rusocice 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-03-2714:00
6 Gwiazda Ściejowice 0:1 Płomień Kostrze 2022-03-2615:00
7 Kaszowianka II Kaszów 0:5 Rzozovia Rzozów 2022-03-2616:00
kolejka 15:
8 Kaszowianka II Kaszów 4:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-1118:15
9 Rzozovia Rzozów 3:2 Gwiazda Ściejowice 2022-05-1118:00
10 Płomień Kostrze 3:0 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0318:00
11 Klub Sportowy Tyniec 2:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-0317:00
12 Sokół Rybna 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-0317:00
13 Trzebol Wielkie Drogi 2:0 Wisła Czernichów 2022-05-0314:00
14 Błękitni Czułówek 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-0317:00
kolejka 16:
15 Lotnik II Kryspinów 3:0 Błękitni Czułówek 2022-04-1012:00
16 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-1017:00
17 Wisła Czernichów 2:3 Sokół Rybna 2022-04-1016:00
18 Radziszowianka II Radziszów 1:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-1015:00
19 Płomień Kostrze 5:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-0916:30
20 Nadwiślan Rusocice 2:3 Rzozovia Rzozów 2022-04-1017:00
21 Gwiazda Ściejowice 4:0 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-0917:00
kolejka 17:
22 Gwiazda Ściejowice 2:0 Lotnik II Kryspinów 2022-04-1616:00
23 Kaszowianka II Kaszów 6:0 Nadwiślan Rusocice 2022-04-1615:00
24 Rzozovia Rzozów 0:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-1616:00
25 Płomień Kostrze 0:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-1611:00
26 Klub Sportowy Tyniec 5:2 Wisła Czernichów 2022-04-1611:00
27 Sokół Rybna 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-1612:00
28 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Błękitni Czułówek 2022-04-1616:45
kolejka 18:
29 Lotnik II Kryspinów 0:3 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-2412:00
30 Błękitni Czułówek 1:3 Sokół Rybna 2022-04-2417:00
31 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-2417:00
32 Płomień Kostrze 8:2 Wisła Czernichów 2022-04-2317:00
33 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Rzozovia Rzozów 2022-04-2317:00
34 Borkowianka Borek Szlachecki 6:4 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-2317:00
35 Nadwiślan Rusocice 0:5 Gwiazda Ściejowice 2022-04-2317:00
kolejka 19:
36 Nadwiślan Rusocice 1:1 Lotnik II Kryspinów 2022-04-3016:00
37 Gwiazda Ściejowice 6:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-3017:00
38 Kaszowianka II Kaszów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-3017:30
39 Rzozovia Rzozów 4:3 Wisła Czernichów 2022-04-3017:00
40 Płomień Kostrze 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-3017:00
41 Klub Sportowy Tyniec 7:3 Błękitni Czułówek 2022-04-3017:00
42 Sokół Rybna 4:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-3017:00
kolejka 20:
43 Lotnik II Kryspinów 1:5 Sokół Rybna 2022-05-0812:00
44 Trzebol Wielkie Drogi 5:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-0715:30
45 Błękitni Czułówek 2:10 Płomień Kostrze 2022-05-0817:00
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2:10 Rzozovia Rzozów 2022-05-0817:00
47 Wisła Czernichów 2:2 Kaszowianka II Kaszów 2022-05-0717:00
48 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Gwiazda Ściejowice 2022-05-0815:00
49 Borkowianka Borek Szlachecki 2:1 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0816:00
kolejka 21:
50 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-1417:00
51 Nadwiślan Rusocice 2:0 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-1517:00
52 Gwiazda Ściejowice 3:0 Wisła Czernichów 2022-05-1417:00
53 Kaszowianka II Kaszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-1417:30
54 Rzozovia Rzozów 8:0 Błękitni Czułówek 2022-05-1417:00
55 Płomień Kostrze 5:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-1417:30
56 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sokół Rybna 2022-05-1411:00
kolejka 22:
57 Lotnik II Kryspinów 2:3 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2212:00
58 Sokół Rybna 1:4 Płomień Kostrze 2022-05-2111:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 1:4 Rzozovia Rzozów 2022-05-2216:00
60 Błękitni Czułówek 5:6 Kaszowianka II Kaszów 2022-05-2217:00
61 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Gwiazda Ściejowice 2022-05-2217:00
62 Wisła Czernichów 3:0 Nadwiślan Rusocice 2022-05-2217:00
63 Radziszowianka II Radziszów 7:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-2215:00
kolejka 23:
64 Radziszowianka II Radziszów 1:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-2817:00
65 Borkowianka Borek Szlachecki 7:1 Wisła Czernichów 2022-05-2818:00
66 Nadwiślan Rusocice 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
-
67 Gwiazda Ściejowice 3:0 Błękitni Czułówek 2022-05-2817:00
68 Kaszowianka II Kaszów 7:1 Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-2816:00
69 Rzozovia Rzozów 0:2 Sokół Rybna 2022-05-2817:00
70 Płomień Kostrze 0:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2817:00
kolejka 24:
71 Lotnik II Kryspinów 2:5 Płomień Kostrze 2022-06-0512:00
72 Klub Sportowy Tyniec 2:6 Rzozovia Rzozów 2022-06-0411:00
73 Sokół Rybna 3:0 Kaszowianka II Kaszów 2022-06-0417:00
74 Trzebol Wielkie Drogi 1:6 Gwiazda Ściejowice 2022-06-0517:00
75 Błękitni Czułówek 3:5 Nadwiślan Rusocice 2022-06-0517:00
76 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Borkowianka Borek Szlachecki -
77 Wisła Czernichów 0:5 Radziszowianka II Radziszów 2022-06-0517:00
kolejka 25:
78 Wisła Czernichów 13:0 Lotnik II Kryspinów 2022-06-1217:00
79 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
-
80 Borkowianka Borek Szlachecki 12:0 Błękitni Czułówek 2022-06-1217:00
81 Nadwiślan Rusocice 2:1 Trzebol Wielkie Drogi 2022-06-1111:00
82 Gwiazda Ściejowice 5:2 Sokół Rybna 2022-06-1117:00
83 Kaszowianka II Kaszów 2:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-06-1114:00
84 Rzozovia Rzozów 3:0 Płomień Kostrze 2022-06-1117:00
kolejka 26:
85 Lotnik II Kryspinów 1:4 Rzozovia Rzozów 2022-06-1614:00
86 Płomień Kostrze 6:1 Kaszowianka II Kaszów 2022-06-1818:00
87 Klub Sportowy Tyniec 0:10 Gwiazda Ściejowice 2022-06-1818:00
88 Sokół Rybna 4:0 Nadwiślan Rusocice 2022-06-1818:00
89 Trzebol Wielkie Drogi 1:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-06-1818:00
90 Błękitni Czułówek 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2022-06-1815:30
91 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa (wycofanie)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Wisła Czernichów -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty