Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B3 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dragoons Kraków 24 63 103:24 20 3 1 12 29 53:13 9 2 1 12 34 50:11 11 1 0
2 Rybitwy Kraków 24 61 92:24 20 1 3 12 31 41:10 10 1 1 12 30 51:14 10 0 2
3 Fairant Kraków 24 51 65:29 16 3 5 12 25 30:18 8 1 3 12 26 35:11 8 2 2
4 Pychowianka Kraków 24 46 62:37 15 1 8 12 24 33:19 8 0 4 12 22 29:18 7 1 4
5 Wawel Kraków 24 42 54:39 13 3 8 12 19 32:26 6 1 5 12 23 22:13 7 2 3
6 Victoria Kraków 24 42 64:51 13 3 8 12 24 35:23 8 0 4 12 18 29:28 5 3 4
7 Kolejarz-Prokocim II Kraków 24 32 59:51 10 2 12 12 16 29:24 5 1 6 12 16 30:27 5 1 6
8 Opatkowianka Kraków 24 25 50:72 7 4 13 12 16 26:34 5 1 6 12 9 24:38 2 3 7
9 Bieżanowianka II Kraków 24 22 41:62 6 4 14 12 14 20:26 4 2 6 12 8 21:36 2 2 8
10 Albertus Kraków 24 21 51:102 6 3 15 12 12 28:47 3 3 6 12 9 23:55 3 0 9
11 Tramwaj II Kraków 24 19 36:90 6 1 17 12 16 24:34 5 1 6 12 3 12:56 1 0 11
12 Universum Kraków 24 15 40:67 4 3 17 12 12 25:30 3 3 6 12 3 15:37 1 0 11
13 Bronowicki Kraków 24 12 31:100 3 3 18 12 7 15:53 2 1 9 12 5 16:47 1 2 9
kolejka 1:
1 Albertus Kraków 5:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-08-2112:00
2 Fairant Kraków 2:1 Rybitwy Kraków 2021-08-2217:00
3 Wawel Kraków 3:1 Tramwaj II Kraków 2021-11-2011:00
4 Bieżanowianka II Kraków 2:1 Universum Kraków 2021-08-2117:00
5 PAUZJE Dragoons Kraków -
6 Bronowicki Kraków 1:8 Pychowianka Kraków 2021-08-2118:00
7 Opatkowianka Kraków 2:3 Victoria Kraków 2021-08-2217:30
kolejka 2:
8 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-08-2914:00
9 Pychowianka Kraków 2:1 Opatkowianka Kraków 2021-08-2915:00
10 Dragoons Kraków 6:1 Bronowicki Kraków 2021-08-2914:00
11 Universum Kraków PAUZJE 2021-08-2914:00
12 Tramwaj II Kraków 5:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-08-2815:30
13 Rybitwy Kraków 1:0 Wawel Kraków 2021-08-2817:00
14 Albertus Kraków 1:1 Fairant Kraków 2021-08-2814:00
kolejka 3:
15 Fairant Kraków 0:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-0517:00
16 Wawel Kraków 5:2 Albertus Kraków 2021-09-0413:30
17 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Rybitwy Kraków 2021-09-0417:00
18 PAUZJE Tramwaj II Kraków -
19 Bronowicki Kraków 0:6 Universum Kraków 2021-09-0417:00
20 Opatkowianka Kraków 1:5 Dragoons Kraków 2021-09-0517:00
21 Victoria Kraków 3:2 Pychowianka Kraków 2021-09-0517:00
kolejka 4:
22 Pychowianka Kraków 2:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1217:00
23 Dragoons Kraków 5:1 Victoria Kraków 2021-09-1214:00
24 Universum Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-09-1216:00
25 Tramwaj II Kraków 0:3 Bronowicki Kraków 2021-09-1211:00
26 Rybitwy Kraków PAUZJE -
27 Albertus Kraków 3:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-1116:00
28 Fairant Kraków 4:1 Wawel Kraków 2021-09-1213:00
kolejka 5:
29 Wawel Kraków 1:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1811:00
30 Bieżanowianka II Kraków 0:4 Fairant Kraków 2021-09-1816:30
31 PAUZJE Albertus Kraków -
32 Bronowicki Kraków 0:7 Rybitwy Kraków 2021-09-1816:00
33 Opatkowianka Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2021-09-1817:00
34 Victoria Kraków 4:0 Universum Kraków 2021-09-1914:00
35 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2021-09-2616:00
37 Universum Kraków 0:0 Pychowianka Kraków 2021-09-2615:00
38 Tramwaj II Kraków 3:2 Victoria Kraków 2021-09-2611:00
39 Rybitwy Kraków 4:6 Opatkowianka Kraków 2021-09-2516:00
40 Albertus Kraków 4:2 Bronowicki Kraków 2021-09-2512:30
41 Fairant Kraków PAUZJE -
42 Wawel Kraków 1:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Bieżanowianka II Kraków 1:5 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-0215:00
44 PAUZJE Wawel Kraków -
45 Bronowicki Kraków 0:9 Fairant Kraków 2021-10-0215:00
46 Opatkowianka Kraków 7:2 Albertus Kraków 2021-10-0211:00
47 Victoria Kraków 2:7 Rybitwy Kraków 2021-10-0314:00
48 Pychowianka Kraków 7:0 Tramwaj II Kraków 2021-10-0315:30
49 Dragoons Kraków 3:0 Universum Kraków 2021-10-0314:00
kolejka 8:
50 Kolejarz-Prokocim II Kraków 3:2 Universum Kraków 2021-10-1014:00
51 Tramwaj II Kraków 2:6 Dragoons Kraków 2021-10-1012:00
52 Rybitwy Kraków 1:0 Pychowianka Kraków 2021-10-0915:30
53 Albertus Kraków 1:8 Victoria Kraków 2021-10-0911:00
54 Fairant Kraków 3:2 Opatkowianka Kraków 2021-10-1015:00
55 Wawel Kraków 2:1 Bronowicki Kraków 2021-10-1012:00
56 Bieżanowianka II Kraków PAUZJE -
kolejka 9:
57 PAUZJE Kolejarz-Prokocim II Kraków -
58 Bronowicki Kraków 3:0 Bieżanowianka II Kraków 2021-10-1615:00
59 Opatkowianka Kraków 1:2 Wawel Kraków 2021-10-1615:30
60 Victoria Kraków 1:5 Fairant Kraków 2021-10-1614:00
61 Pychowianka Kraków 5:4 Albertus Kraków 2021-10-1715:00
62 Dragoons Kraków 3:2 Rybitwy Kraków 2021-10-1714:00
63 Universum Kraków 5:4 Tramwaj II Kraków 2021-10-1715:00
kolejka 10:
64 Kolejarz-Prokocim II Kraków 3:0 Tramwaj II Kraków 2021-10-2411:00
65 Rybitwy Kraków 3:0 Universum Kraków 2021-10-2415:00
66 Albertus Kraków 2:4 Dragoons Kraków 2021-10-2311:30
67 Fairant Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2021-10-2412:30
68 Wawel Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-10-2311:00
69 Bieżanowianka II Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-10-2315:30
70 PAUZJE Bronowicki Kraków -
kolejka 11:
71 Bronowicki Kraków 3:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-3014:00
72 Opatkowianka Kraków PAUZJE -
73 Victoria Kraków 5:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-10-3014:00
74 Pychowianka Kraków 3:0 Wawel Kraków 2021-10-3015:00
75 Dragoons Kraków 4:2 Fairant Kraków 2021-10-3114:00
76 Universum Kraków 9:2 Albertus Kraków 2021-10-3114:00
77 Tramwaj II Kraków 1:8 Rybitwy Kraków 2021-10-3014:30
kolejka 12:
78 Kolejarz-Prokocim II Kraków 1:4 Rybitwy Kraków 2021-11-0712:00
79 Albertus Kraków 1:3 Tramwaj II Kraków 2021-11-0714:00
80 Fairant Kraków 1:0 Universum Kraków 2021-11-0711:00
81 Wawel Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2021-11-0611:00
82 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2021-11-0614:00
83 PAUZJE Victoria Kraków -
84 Bronowicki Kraków 3:3 Opatkowianka Kraków 2021-11-0614:00
kolejka 13:
85 Opatkowianka Kraków 4:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-11-1313:30
86 Victoria Kraków 7:1 Bronowicki Kraków 2021-11-1414:00
87 Pychowianka Kraków PAUZJE -
88 Dragoons Kraków 3:0 Bieżanowianka II Kraków 2021-11-1311:00
89 Universum Kraków 0:1 Wawel Kraków 2021-11-1413:00
90 Tramwaj II Kraków 0:0 Fairant Kraków 2021-11-1412:00
91 Rybitwy Kraków 9:0 Albertus Kraków 2021-11-1313:00
kolejka 14:
1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 1:4 Albertus Kraków 2022-03-2715:00
2 Rybitwy Kraków 2:1 Fairant Kraków 2022-03-2614:00
3 Tramwaj II Kraków 0:2 Wawel Kraków 2022-03-2614:00
4 Universum Kraków 2:2 Bieżanowianka II Kraków 2022-03-2716:00
5 Dragoons Kraków PAUZJE -
6 Pychowianka Kraków 6:2 Bronowicki Kraków 2022-03-2716:00
7 Victoria Kraków 2:0 Opatkowianka Kraków 2022-03-2714:00
kolejka 15:
8 Victoria Kraków 3:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-06-0818:30
9 Opatkowianka Kraków 2:1 Pychowianka Kraków 2022-06-0818:30
10 Bronowicki Kraków 0:6 Dragoons Kraków 2022-04-0214:00
11 PAUZJE Universum Kraków -
12 Bieżanowianka II Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2022-06-0118:30
13 Wawel Kraków 0:4 Rybitwy Kraków 2022-04-0211:00
14 Fairant Kraków 2:0 Albertus Kraków 2022-05-2618:00
kolejka 16:
15 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:1 Fairant Kraków 2022-04-1015:00
16 Albertus Kraków 2:2 Wawel Kraków 2022-04-1012:00
17 Rybitwy Kraków 2:0 Bieżanowianka II Kraków 2022-04-1014:00
18 Tramwaj II Kraków PAUZJE -
19 Universum Kraków 3:1 Bronowicki Kraków 2022-04-1014:30
20 Dragoons Kraków 7:1 Opatkowianka Kraków 2022-04-1014:00
21 Pychowianka Kraków 1:4 Victoria Kraków 2022-04-1017:00
kolejka 17:
22 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:3 Pychowianka Kraków 2022-04-1616:00
23 Victoria Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2022-04-1617:00
24 Opatkowianka Kraków 3:0 Universum Kraków 2022-04-1611:00
25 Bronowicki Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2022-04-1611:00
26 PAUZJE Rybitwy Kraków -
27 Bieżanowianka II Kraków 2:0 Albertus Kraków 2022-04-1611:00
28 Wawel Kraków 1:3 Fairant Kraków 2022-04-2717:00
kolejka 18:
29 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:2 Wawel Kraków 2022-04-2415:00
30 Fairant Kraków 2:1 Bieżanowianka II Kraków 2022-04-2417:00
31 Albertus Kraków PAUZJE -
32 Rybitwy Kraków 4:0 Bronowicki Kraków 2022-04-2414:00
33 Tramwaj II Kraków 3:0 Opatkowianka Kraków 2022-04-2314:00
34 Universum Kraków 1:2 Victoria Kraków 2022-04-2416:00
35 Dragoons Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2022-04-2414:00
kolejka 19:
36 Dragoons Kraków 2:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-04-3013:00
37 Pychowianka Kraków 3:0 Universum Kraków 2022-05-0116:30
38 Victoria Kraków 5:0 Tramwaj II Kraków 2022-04-3017:00
39 Opatkowianka Kraków 0:4 Rybitwy Kraków 2022-04-3017:00
40 Bronowicki Kraków 2:3 Albertus Kraków 2022-04-3016:00
41 PAUZJE Fairant Kraków -
42 Bieżanowianka II Kraków 1:5 Wawel Kraków 2022-04-3011:00
kolejka 20:
43 Kolejarz-Prokocim II Kraków 6:1 Bieżanowianka II Kraków 2022-05-0815:00
44 Wawel Kraków PAUZJE -
45 Fairant Kraków 1:1 Bronowicki Kraków 2022-05-0717:00
46 Albertus Kraków 1:9 Opatkowianka Kraków 2022-05-0717:00
47 Rybitwy Kraków 6:2 Victoria Kraków 2022-05-0716:30
48 Tramwaj II Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2022-05-0814:00
49 Universum Kraków 2:7 Dragoons Kraków 2022-05-0817:00
kolejka 21:
50 Universum Kraków 0:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-05-1517:00
51 Dragoons Kraków 11:0 Tramwaj II Kraków 2022-05-1415:30
52 Pychowianka Kraków 0:2 Rybitwy Kraków 2022-05-1517:00
53 Victoria Kraków 3:0 Albertus Kraków 2022-05-1417:00
54 Opatkowianka Kraków 1:5 Fairant Kraków 2022-05-1417:00
55 Bronowicki Kraków 0:4 Wawel Kraków 2022-05-1417:00
56 PAUZJE Bieżanowianka II Kraków -
kolejka 22:
57 Kolejarz-Prokocim II Kraków PAUZJE -
58 Bieżanowianka II Kraków 7:0 Bronowicki Kraków 2022-05-2111:00
59 Wawel Kraków 3:0 Opatkowianka Kraków 2022-05-2117:00
60 Fairant Kraków 4:1 Victoria Kraków 2022-05-2117:30
61 Albertus Kraków 2:3 Pychowianka Kraków 2022-05-2117:30
62 Rybitwy Kraków 0:0 Dragoons Kraków 2022-05-2114:00
63 Tramwaj II Kraków 3:2 Universum Kraków 2022-05-2213:00
kolejka 23:
64 Tramwaj II Kraków 3:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-05-2814:30
65 Universum Kraków 1:4 Rybitwy Kraków 2022-05-2917:00
66 Dragoons Kraków 7:1 Albertus Kraków 2022-05-2914:00
67 Pychowianka Kraków 0:2 Fairant Kraków 2022-05-2917:00
68 Victoria Kraków 0:2 Wawel Kraków 2022-05-2817:00
69 Opatkowianka Kraków 1:6 Bieżanowianka II Kraków 2022-05-2811:00
70 Bronowicki Kraków PAUZJE -
kolejka 24:
71 Kolejarz-Prokocim II Kraków 5:2 Bronowicki Kraków 2022-06-0515:00
72 PAUZJE Opatkowianka Kraków -
73 Bieżanowianka II Kraków 0:0 Victoria Kraków 2022-06-0417:00
74 Wawel Kraków 5:4 Pychowianka Kraków 2022-06-0418:30
75 Fairant Kraków 1:6 Dragoons Kraków 2022-06-0516:00
76 Albertus Kraków 3:2 Universum Kraków 2022-06-0417:30
77 Rybitwy Kraków 6:1 Tramwaj II Kraków 2022-06-0514:00
kolejka 25:
78 Rybitwy Kraków 3:0 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-06-1216:00
79 Tramwaj II Kraków 3:5 Albertus Kraków 2022-06-1112:30
80 Universum Kraków 1:2 Fairant Kraków 2022-06-1217:00
81 Dragoons Kraków 1:1 Wawel Kraków 2022-06-1214:00
82 Pychowianka Kraków 3:1 Bieżanowianka II Kraków 2022-06-1118:00
83 Victoria Kraków PAUZJE -
84 Opatkowianka Kraków 2:2 Bronowicki Kraków 2022-06-1117:00
kolejka 26:
85 Kolejarz-Prokocim II Kraków 8:0 Opatkowianka Kraków 2022-06-1818:00
86 Bronowicki Kraków 1:2 Victoria Kraków 2022-06-1818:00
87 PAUZJE Pychowianka Kraków -
88 Bieżanowianka II Kraków 2:5 Dragoons Kraków 2022-06-1811:00
89 Wawel Kraków 9:2 Universum Kraków 2022-06-1818:00
90 Fairant Kraków 9:0 Tramwaj II Kraków 2022-06-1818:00
91 Albertus Kraków 3:6 Rybitwy Kraków 2022-06-1818:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty