Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa A2 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Piast Wołowice 28 68 103:31 21 5 2 14 39 59:17 13 0 1 14 29 44:14 8 5 1
2 Cedronka Wola Radziszowska 28 60 77:54 19 3 6 14 35 37:18 11 2 1 14 25 40:36 8 1 5
3 Tramwaj Kraków 28 56 71:34 17 5 6 14 27 28:18 8 3 3 14 29 43:16 9 2 3
4 Tęcza Piekary 28 53 60:52 17 2 9 14 27 32:23 9 0 5 14 26 28:29 8 2 4
5 JKS Zelków 28 41 67:62 13 2 13 14 22 33:33 7 1 6 14 19 34:29 6 1 7
6 Strażak Rączna 28 41 61:64 12 5 11 14 17 28:34 4 5 5 14 24 33:30 8 0 6
7 Dragon Szczyglice 28 40 68:65 12 4 12 14 27 34:34 9 0 5 14 13 34:31 3 4 7
8 Liszczanka Liszki 28 39 32:37 10 9 9 14 22 19:19 6 4 4 14 17 13:18 4 5 5
9 Lotnik Kryspinów 28 37 45:38 9 10 9 14 20 24:17 5 5 4 14 17 21:21 4 5 5
10 Start Kamień 28 35 57:44 10 5 13 14 18 29:21 5 3 6 14 17 28:23 5 2 7
11 Sportowiec Modlniczka 28 34 59:62 10 4 14 14 23 32:23 7 2 5 14 11 27:39 3 2 9
12 Wisła Jeziorzany 28 28 36:54 7 7 14 14 24 25:21 7 3 4 14 4 11:33 0 4 10
13 Potok Więckowice 28 27 52:77 8 3 17 14 17 29:40 5 2 7 14 10 23:37 3 1 10
14 Iskra Czułów 28 20 29:73 5 5 18 14 13 16:33 3 4 7 14 7 13:40 2 1 11
15 Sankowia Sanka 28 14 42:112 3 5 20 14 9 26:57 2 3 9 14 5 16:55 1 2 11
kolejka 1:
1 Dragon Szczyglice PAUZJE -
2 Strażak Rączna 2:2 Tramwaj Kraków 2021-08-2218:00
3 Wisła Jeziorzany 3:1 Sankowia Sanka 2021-08-2117:00
4 Iskra Czułów 2:2 Tęcza Piekary 2021-08-2117:30
5 Cedronka Wola Radziszowska 1:0 Start Kamień 2021-08-2111:00
6 Lotnik Kryspinów 1:1 Sportowiec Modlniczka 2021-08-2111:00
7 JKS Zelków 0:4 Piast Wołowice 2021-08-2111:00
8 Potok Więckowice 1:1 Liszczanka Liszki 2021-08-2117:00
kolejka 2:
9 PAUZJE Liszczanka Liszki -
10 Piast Wołowice 3:2 Potok Więckowice 2021-08-2916:00
11 Sportowiec Modlniczka 0:1 JKS Zelków 2021-08-2917:00
12 Start Kamień 0:2 Lotnik Kryspinów 2021-08-2913:00
13 Tęcza Piekary 5:4 Cedronka Wola Radziszowska 2021-08-2817:00
14 Sankowia Sanka 2:3 Iskra Czułów 2021-08-2812:00
15 Tramwaj Kraków 2:1 Wisła Jeziorzany 2021-08-2813:00
16 Dragon Szczyglice 2:4 Strażak Rączna 2021-09-1620:30
kolejka 3:
17 Strażak Rączna PAUZJE -
18 Wisła Jeziorzany 2:1 Dragon Szczyglice 2021-09-0117:30
19 Iskra Czułów 0:6 Tramwaj Kraków 2021-09-1516:30
20 Cedronka Wola Radziszowska 6:2 Sankowia Sanka 2021-11-2013:00
21 Lotnik Kryspinów 1:2 Tęcza Piekary 2021-09-2116:30
22 JKS Zelków 3:2 Start Kamień 2021-09-0117:00
23 Potok Więckowice 1:2 Sportowiec Modlniczka 2021-09-1517:00
24 Liszczanka Liszki 1:1 Piast Wołowice 2021-09-1517:00
kolejka 4:
25 PAUZJE Piast Wołowice -
26 Sportowiec Modlniczka 1:4 Liszczanka Liszki 2021-09-0514:00
27 Start Kamień 4:1 Potok Więckowice 2021-09-0416:00
28 Tęcza Piekary 2:1 JKS Zelków 2021-09-0417:00
29 Sankowia Sanka 3:1 Lotnik Kryspinów 2021-09-0415:00
30 Tramwaj Kraków 1:2 Cedronka Wola Radziszowska 2021-09-0411:00
31 Dragon Szczyglice 6:1 Iskra Czułów 2021-09-0414:00
32 Strażak Rączna 1:1 Wisła Jeziorzany 2021-09-0517:00
kolejka 5:
33 Wisła Jeziorzany PAUZJE -
34 Iskra Czułów 0:6 Strażak Rączna 2021-09-1116:30
35 Cedronka Wola Radziszowska 1:0 Dragon Szczyglice 2021-09-1217:00
36 Lotnik Kryspinów 2:1 Tramwaj Kraków 2021-09-1111:30
37 JKS Zelków 2:6 Sankowia Sanka 2021-09-1116:00
38 Potok Więckowice 0:2 Tęcza Piekary 2021-09-1117:00
39 Liszczanka Liszki 3:2 Start Kamień 2021-09-1116:00
40 Piast Wołowice 5:0 Sportowiec Modlniczka 2021-09-1216:00
kolejka 6:
41 PAUZJE Sportowiec Modlniczka -
42 Start Kamień 1:2 Piast Wołowice 2021-09-1814:00
43 Tęcza Piekary 0:1 Liszczanka Liszki 2021-09-1815:30
44 Sankowia Sanka 2:4 Potok Więckowice 2021-09-1813:00
45 Tramwaj Kraków 0:3 JKS Zelków 2021-09-1817:00
46 Dragon Szczyglice 0:6 Lotnik Kryspinów 2021-11-2013:00
47 Strażak Rączna 2:3 Cedronka Wola Radziszowska 2021-09-1916:30
48 Wisła Jeziorzany 4:1 Iskra Czułów 2021-09-1813:00
kolejka 7:
49 Iskra Czułów PAUZJE -
50 Cedronka Wola Radziszowska 2:2 Wisła Jeziorzany 2021-09-2611:00
51 Lotnik Kryspinów 1:2 Strażak Rączna 2021-09-2511:00
52 JKS Zelków 1:1 Dragon Szczyglice 2021-09-2515:00
53 Potok Więckowice 2:6 Tramwaj Kraków 2021-09-2516:00
54 Liszczanka Liszki 2:1 Sankowia Sanka 2021-09-2516:00
55 Piast Wołowice 8:1 Tęcza Piekary 2021-09-2616:00
56 Sportowiec Modlniczka 2:1 Start Kamień 2021-09-2616:00
kolejka 8:
57 PAUZJE Start Kamień -
58 Tęcza Piekary 2:1 Sportowiec Modlniczka 2021-10-0216:00
59 Sankowia Sanka 1:4 Piast Wołowice 2021-10-0213:00
60 Tramwaj Kraków 1:1 Liszczanka Liszki 2021-10-0313:00
61 Dragon Szczyglice 3:1 Potok Więckowice 2021-10-0214:00
62 Strażak Rączna 1:6 JKS Zelków 2021-10-0316:00
63 Wisła Jeziorzany 2:0 Lotnik Kryspinów 2021-10-0315:00
64 Iskra Czułów 0:2 Cedronka Wola Radziszowska 2021-10-0216:00
kolejka 9:
65 Cedronka Wola Radziszowska PAUZJE -
66 Lotnik Kryspinów 1:1 Iskra Czułów 2021-10-1011:30
67 JKS Zelków 2:1 Wisła Jeziorzany 2021-10-1011:00
68 Potok Więckowice 3:0 Strażak Rączna 2021-10-0916:00
69 Liszczanka Liszki 1:1 Dragon Szczyglice 2021-10-0916:00
70 Piast Wołowice 1:0 Tramwaj Kraków 2021-10-1016:00
71 Sportowiec Modlniczka 10:1 Sankowia Sanka 2021-10-1016:00
72 Start Kamień 4:2 Tęcza Piekary 2021-10-0911:00
kolejka 10:
73 PAUZJE Tęcza Piekary -
74 Sankowia Sanka 2:2 Start Kamień 2021-10-1612:00
75 Tramwaj Kraków 4:2 Sportowiec Modlniczka 2021-10-1612:30
76 Dragon Szczyglice 0:5 Piast Wołowice 2021-10-1614:00
77 Strażak Rączna 2:2 Liszczanka Liszki 2021-10-1716:00
78 Wisła Jeziorzany 1:1 Potok Więckowice 2021-10-1715:00
79 Iskra Czułów 3:1 JKS Zelków 2021-10-1615:30
80 Cedronka Wola Radziszowska 2:1 Lotnik Kryspinów 2021-10-1715:00
kolejka 11:
81 Lotnik Kryspinów PAUZJE -
82 JKS Zelków 8:5 Cedronka Wola Radziszowska 2021-10-2315:00
83 Potok Więckowice 4:2 Iskra Czułów 2021-10-2315:00
84 Liszczanka Liszki 1:0 Wisła Jeziorzany 2021-10-2315:30
85 Piast Wołowice 3:2 Strażak Rączna 2021-10-2415:30
86 Sportowiec Modlniczka 3:0 Dragon Szczyglice 2021-10-2314:00
87 Start Kamień 3:5 Tramwaj Kraków 2021-10-2314:00
88 Tęcza Piekary 4:1 Sankowia Sanka 2021-10-2315:30
kolejka 12:
89 PAUZJE Sankowia Sanka -
90 Tramwaj Kraków 2:2 Tęcza Piekary 2021-10-3011:30
91 Dragon Szczyglice 3:2 Start Kamień 2021-10-3014:00
92 Strażak Rączna 3:2 Sportowiec Modlniczka 2021-10-3114:00
93 Wisła Jeziorzany 0:0 Piast Wołowice 2021-10-3114:00
94 Iskra Czułów 0:0 Liszczanka Liszki 2021-10-3114:30
95 Cedronka Wola Radziszowska 3:4 Potok Więckowice 2021-10-3111:00
96 Lotnik Kryspinów 0:2 JKS Zelków 2021-10-3114:00
kolejka 13:
97 JKS Zelków PAUZJE -
98 Potok Więckowice 1:2 Lotnik Kryspinów 2021-11-0614:00
99 Liszczanka Liszki 0:2 Cedronka Wola Radziszowska 2021-11-0614:00
100 Piast Wołowice 5:1 Iskra Czułów 2021-11-0714:00
101 Sportowiec Modlniczka 1:0 Wisła Jeziorzany 2021-11-0714:00
102 Start Kamień 0:1 Strażak Rączna 2021-11-0614:00
103 Tęcza Piekary 4:0 Dragon Szczyglice 2021-11-0614:30
104 Sankowia Sanka 0:0 Tramwaj Kraków 2021-11-0613:00
kolejka 14:
105 PAUZJE Tramwaj Kraków -
106 Dragon Szczyglice 1:0 Sankowia Sanka 2021-11-1113:00
107 Strażak Rączna 3:1 Tęcza Piekary 2021-11-1114:00
108 Wisła Jeziorzany 1:0 Start Kamień 2021-11-1111:00
109 Iskra Czułów 1:2 Sportowiec Modlniczka 2021-11-1114:00
110 Cedronka Wola Radziszowska 0:0 Piast Wołowice 2021-11-1111:00
111 Lotnik Kryspinów 3:0 Liszczanka Liszki 2021-11-1111:00
112 JKS Zelków 4:3 Potok Więckowice 2021-11-1111:00
kolejka 15:
113 Potok Więckowice PAUZJE -
114 Liszczanka Liszki 1:0 JKS Zelków 2021-11-1314:00
115 Piast Wołowice 1:0 Lotnik Kryspinów 2021-11-1314:00
116 Sportowiec Modlniczka 2:4 Cedronka Wola Radziszowska 2021-11-1314:00
117 Start Kamień 5:1 Iskra Czułów 2021-11-1314:00
118 Tęcza Piekary 3:1 Wisła Jeziorzany 2021-11-1314:00
119 Sankowia Sanka 3:5 Strażak Rączna 2021-11-1313:00
120 Tramwaj Kraków 4:3 Dragon Szczyglice 2021-11-1313:30
kolejka 16:
1 PAUZJE Dragon Szczyglice -
2 Tramwaj Kraków 4:0 Strażak Rączna 2022-03-2611:00
3 Sankowia Sanka 2:2 Wisła Jeziorzany 2022-03-2716:00
4 Tęcza Piekary 3:0 Iskra Czułów 2022-03-2615:00
5 Start Kamień 5:1 Cedronka Wola Radziszowska 2022-03-2614:00
6 Sportowiec Modlniczka 2:2 Lotnik Kryspinów 2022-03-2716:00
7 Piast Wołowice 6:1 JKS Zelków 2022-03-2716:00
8 Liszczanka Liszki 3:0 Potok Więckowice 2022-03-2611:00
kolejka 17:
9 Liszczanka Liszki PAUZJE -
10 Potok Więckowice 4:7 Piast Wołowice 2022-04-1317:30
11 JKS Zelków 3:1 Sportowiec Modlniczka 2022-04-2718:00
12 Lotnik Kryspinów 0:2 Start Kamień 2022-04-2717:15
13 Cedronka Wola Radziszowska 3:0 Tęcza Piekary 2022-05-1918:00
14 Iskra Czułów 1:1 Sankowia Sanka 2022-04-0216:30
15 Wisła Jeziorzany 1:3 Tramwaj Kraków 2022-04-2718:00
16 Strażak Rączna 2:5 Dragon Szczyglice 2022-04-0316:00
kolejka 18:
17 PAUZJE Strażak Rączna -
18 Dragon Szczyglice 3:2 Wisła Jeziorzany 2022-04-0911:30
19 Tramwaj Kraków 2:0 Iskra Czułów 2022-04-0912:00
20 Sankowia Sanka 1:5 Cedronka Wola Radziszowska 2022-04-0916:00
21 Tęcza Piekary 1:2 Lotnik Kryspinów 2022-04-0916:00
22 Start Kamień 1:1 JKS Zelków 2022-04-0916:30
23 Sportowiec Modlniczka 3:0 Potok Więckowice 2022-04-1017:30
24 Piast Wołowice 1:0 Liszczanka Liszki 2022-04-1016:00
kolejka 19:
25 Piast Wołowice PAUZJE -
26 Liszczanka Liszki 2:2 Sportowiec Modlniczka 2022-04-1611:00
27 Potok Więckowice 0:7 Start Kamień 2022-04-1611:00
28 JKS Zelków 2:3 Tęcza Piekary 2022-04-1611:00
29 Lotnik Kryspinów 4:1 Sankowia Sanka 2022-04-1615:00
30 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Tramwaj Kraków 2022-04-1615:00
31 Iskra Czułów 2:3 Dragon Szczyglice 2022-04-1616:30
32 Wisła Jeziorzany 3:4 Strażak Rączna 2022-04-1614:00
kolejka 20:
33 PAUZJE Wisła Jeziorzany -
34 Strażak Rączna 1:0 Iskra Czułów 2022-04-2417:00
35 Dragon Szczyglice 4:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-04-2311:00
36 Tramwaj Kraków 0:0 Lotnik Kryspinów 2022-04-2311:00
37 Sankowia Sanka 3:7 JKS Zelków 2022-04-2417:00
38 Tęcza Piekary 3:2 Potok Więckowice 2022-04-2316:00
39 Start Kamień 0:1 Liszczanka Liszki 2022-04-2315:30
40 Sportowiec Modlniczka 2:2 Piast Wołowice 2022-04-2417:00
kolejka 21:
41 Sportowiec Modlniczka PAUZJE -
42 Piast Wołowice 3:1 Start Kamień 2022-05-0115:00
43 Liszczanka Liszki 0:1 Tęcza Piekary 2022-04-3011:00
44 Potok Więckowice 1:1 Sankowia Sanka 2022-04-3017:00
45 JKS Zelków 0:2 Tramwaj Kraków 2022-04-2918:00
46 Lotnik Kryspinów 2:2 Dragon Szczyglice 2022-04-3011:00
47 Cedronka Wola Radziszowska 2:1 Strażak Rączna 2022-04-3017:00
48 Iskra Czułów 2:0 Wisła Jeziorzany 2022-04-3017:00
kolejka 22:
49 PAUZJE Iskra Czułów -
50 Wisła Jeziorzany 0:3 Cedronka Wola Radziszowska 2022-05-0418:00
51 Strażak Rączna 1:1 Lotnik Kryspinów 2022-05-0418:00
52 Dragon Szczyglice 3:2 JKS Zelków 2022-05-0417:00
53 Tramwaj Kraków 2:1 Potok Więckowice 2022-05-0418:00
54 Sankowia Sanka 0:2 Liszczanka Liszki 2022-05-0417:00
55 Tęcza Piekary 0:5 Piast Wołowice 2022-05-0316:00
56 Start Kamień 1:3 Sportowiec Modlniczka 2022-05-0418:00
kolejka 23:
57 Start Kamień PAUZJE -
58 Sportowiec Modlniczka 0:1 Tęcza Piekary 2022-05-0817:00
59 Piast Wołowice 8:1 Sankowia Sanka 2022-05-0716:00
60 Liszczanka Liszki 0:4 Tramwaj Kraków 2022-05-0818:00
61 Potok Więckowice 4:3 Dragon Szczyglice 2022-05-0717:00
62 JKS Zelków 1:3 Strażak Rączna 2022-05-0817:00
63 Lotnik Kryspinów 3:0 Wisła Jeziorzany 2022-05-0716:00
64 Cedronka Wola Radziszowska 3:2 Iskra Czułów 2022-05-0816:00
kolejka 24:
65 PAUZJE Cedronka Wola Radziszowska -
66 Iskra Czułów 1:1 Lotnik Kryspinów 2022-05-1417:30
67 Wisła Jeziorzany 3:2 JKS Zelków 2022-05-1417:00
68 Strażak Rączna 2:4 Potok Więckowice 2022-05-1517:00
69 Dragon Szczyglice 3:0 Liszczanka Liszki 2022-05-1411:00
70 Tramwaj Kraków 2:1 Piast Wołowice 2022-05-1411:00
71 Sankowia Sanka 5:4 Sportowiec Modlniczka 2022-05-1417:00
72 Tęcza Piekary 1:3 Start Kamień 2022-05-1417:00
kolejka 25:
73 Tęcza Piekary PAUZJE -
74 Start Kamień 4:0 Sankowia Sanka 2022-05-2114:45
75 Sportowiec Modlniczka 1:5 Tramwaj Kraków 2022-05-2217:00
76 Piast Wołowice 3:1 Dragon Szczyglice 2022-05-2114:00
77 Liszczanka Liszki 1:3 Strażak Rączna 2022-05-2111:00
78 Potok Więckowice 3:0 Wisła Jeziorzany 2022-05-2114:00
79 JKS Zelków 0:1 Iskra Czułów 2022-05-2111:00
80 Lotnik Kryspinów 2:2 Cedronka Wola Radziszowska 2022-05-2111:00
kolejka 26:
81 PAUZJE Lotnik Kryspinów -
82 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 JKS Zelków 2022-05-2618:00
83 Iskra Czułów 1:0 Potok Więckowice 2022-05-2518:00
84 Wisła Jeziorzany 1:1 Liszczanka Liszki 2022-05-2518:00
85 Strażak Rączna 0:5 Piast Wołowice 2022-05-2518:00
86 Dragon Szczyglice 4:2 Sportowiec Modlniczka 2022-05-2518:00
87 Tramwaj Kraków 1:2 Start Kamień 2022-05-2518:00
88 Sankowia Sanka 1:5 Tęcza Piekary 2022-05-2517:00
kolejka 27:
89 Sankowia Sanka PAUZJE -
90 Tęcza Piekary 0:2 Tramwaj Kraków 2022-05-2811:00
91 Start Kamień 1:1 Dragon Szczyglice 2022-05-2817:00
92 Sportowiec Modlniczka 3:2 Strażak Rączna 2022-05-2918:00
93 Piast Wołowice 8:1 Wisła Jeziorzany 2022-05-2917:00
94 Liszczanka Liszki 2:0 Iskra Czułów 2022-05-2911:00
95 Potok Więckowice 2:1 Cedronka Wola Radziszowska 2022-05-2817:00
96 JKS Zelków 5:1 Lotnik Kryspinów 2022-05-2917:00
kolejka 28:
97 PAUZJE JKS Zelków -
98 Lotnik Kryspinów 3:0 Potok Więckowice 2022-06-0411:00
99 Cedronka Wola Radziszowska 3:0 Liszczanka Liszki 2022-06-0512:00
100 Iskra Czułów 2:7 Piast Wołowice 2022-06-0418:00
101 Wisła Jeziorzany 2:1 Sportowiec Modlniczka 2022-06-0417:00
102 Strażak Rączna 2:2 Start Kamień 2022-06-0517:00
103 Dragon Szczyglice 1:3 Tęcza Piekary 2022-06-0411:00
104 Tramwaj Kraków 3:0 Sankowia Sanka 2022-06-0417:30
kolejka 29:
105 Tramwaj Kraków PAUZJE -
106 Sankowia Sanka 1:13 Dragon Szczyglice 2022-06-1117:00
107 Tęcza Piekary 4:0 Strażak Rączna 2022-06-1116:30
108 Start Kamień 0:0 Wisła Jeziorzany 2022-06-1116:00
109 Sportowiec Modlniczka 2:0 Iskra Czułów 2022-06-1218:00
110 Piast Wołowice 4:6 Cedronka Wola Radziszowska 2022-06-1217:30
111 Liszczanka Liszki 2:2 Lotnik Kryspinów 2022-06-1218:00
112 Potok Więckowice 3:6 JKS Zelków 2022-06-1117:00
kolejka 30:
113 PAUZJE Potok Więckowice -
114 JKS Zelków 2:0 Liszczanka Liszki 2022-06-1918:00
115 Lotnik Kryspinów 1:1 Piast Wołowice 2022-06-1518:00
116 Cedronka Wola Radziszowska 5:4 Sportowiec Modlniczka 2022-06-1917:00
117 Iskra Czułów 1:2 Start Kamień 2022-06-1818:00
118 Wisła Jeziorzany 2:3 Tęcza Piekary 2022-06-1418:00
119 Strażak Rączna 6:0 Sankowia Sanka 2022-06-1918:00
120 Dragon Szczyglice 1:6 Tramwaj Kraków 2022-06-1918:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty