Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > II liga (wschód)
Bruk-Bet gotowy, gromi w ostatnim sprawdzianie2010-03-06 17:41:00

Lider grupy wschodniej II ligi gotów do sezonu. W ostatnim sprawdzianie przez startem rozgrywek Bruk-Bet pokonał III-ligową Juventę Starachowice aż 6-1.


Bruk-Bet Nieciecza – Juventa Starachowice 6-1 (3-1)

Bramki: Szałęga 15, 21, Prokop 25-karny, Cios 48, Szczoczarz 68, Kot 80. 
Bruk-Bet
: Baran – Kleindschmidt, Cios, Jacek, Zontek – Fedoruk, Prokop, Cygnar, Kwiek –  Szałęga, Smółka. Zagrali: Budka, Ogórek, Czarny, Wójcik, Metz, Szczoczarz, Kot, Fijał.

 

Pierwsze dwie bramki dla Bru-Betu zdobył Marcin Szałęga. Najpierw wykończył zespołową akcję. Następnie pięknym strzałem podwyżyszły wynik. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze Artur Prokop. W drugiej połowie przewaga niecieczan był ogromna. Nic dziwnego, że padały kolejne bramki. Ich autorami byli Jan Cios, Łukasz Szczoczarz i Piotr Kot. Przeciwko Juvencie nie zagrała trójka kontuzjowanych zawodników Waldemar Dzierżanowski, Piotr Trafarski i Sebastian Ryguła.

ST/bruk-bet.nieciecza.pl




WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty