Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Bundesliga
Bundesliga: Gol Lewandowskiego
17.05.2020 20:06 -

Po 95 tysiącach minut przerwy wystartowała, by dokończyć sezon Bundesliga. Z powodu trwającej epidemii koronawirusa mecze odbywają się bez kibiców, z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa.

więcej »
Bogactwo czy bankructwo? Kluby Bundesligi stają przed historycznym wyzwaniem
14.05.2020 11:06 -

Pomimo silnej pozycji na europejskiej arenie, pod względem globalnej popularności piłkarskiej Bundeslidze daleko do angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga czy włoskiej Serie A.

więcej »
Bayern mistrzem Niemiec, 2 gole Lewandowskiego
29.04.2017 22:34 -

Bayern Monachium zdobył po raz 27. (i piąty z rzędu) mistrzostwo Bundesligi.

więcej »
Borussia remisuje z Bayernem, Lewandowski nie wykorzystał karnego
05.05.2013 07:50 -
więcej »
Borussia - Bayern w sobotnim hicie Bundesligi
02.05.2013 20:54 -

4 maja na kibiców piłki nożnej czekać będą wielkie emocje związane z meczem na szczycie Bundesligi, czyli spotkaniem Borussii Dortmund z Bayernem Monachium. Dodajmy, że 25 maja na Wembley te zespoły zagrają w finale Ligi Mistrzów.

więcej »
Lewandowski liderem strzelców Bundesligi
02.03.2013 19:02 -

Powracający po dyskwalifikacji Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Borussii Dortmund w zwycięskim meczu z Hannoverem 96.

więcej »
Czerwona kartka dla Lewandowskiego
10.02.2013 12:42 -

Borussia Dortmund przegrała w sobotnim meczu Bundesligi z Hamburger SV 1-4. Robert Lewandowski strzelił gola dającego prowadzenie, ale w 31. minucie został ukarany czerwoną kartką.

więcej »
"Polski" mecz w Bundeslidze
03.02.2013 19:54 -

W 20. kolejce Bundesligi Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe Bayer Leverkusen 3-2 i wyszła na 2. miejsce, przed pokonanych rywali. Na boisku zaprezentowało się aż pięciu polskich piłkarzy.

więcej »
Gole Lewandowskiego i Błaszczykowskiego
20.01.2013 05:45 -

Bundesliga wznowiła rozgrywki po przerwie zimowej, Borussia Dortmund rozgromiła na wyjeździe Werder Brema 5-0. Dwa gole w końcówce meczu strzelili Polacy - Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski.