Strona główna > Koszykówka > Niższe ligi
Polonia wraca do gry
21.03.2010 19:25 - MIŁ

Dzięki wygranej w Stalowej Woli koszykarze Polonii Przemyśl zrównali się punktami z liderującą Politechniką Rzeszów.

więcej »
III liga koszykarzy, 20 kolejka: Niegościnny Lublin
14.03.2010 16:24 - MIŁ

Dwa zespoły z Podkarpacia rozgrywały swoje mecze w Lublinie i w obu przypadkach okazały się gorsze. MOSiR Krosno został rozbity przez Novum, a Znicz Jarosław przegrał ze Startem. Stało się tak, mimo że w ostatniej kwarcie tego meczu gospodarze nie zdobyli choćby punktu.

więcej »
Politechnika gromi lidera
07.03.2010 16:41 - MIŁ

Koszykarze Politechniki Rzeszów wysoko pokonali liderującą Polonię Przemyśl, czym potwierdzili swoje wysokie aspiracje. Akademicy dzięki temu awansowali na drugie miejsce w tabeli.

więcej »
III liga koszykarzy, 18 kolejka: Grali w sześciu i...wygrali
28.02.2010 17:59 - MIŁ

W 18 serii spotkań wszystkie mecze trzymały w napięciu do samego końca. Dosyć niespodziewanie MOSiR Krosno wygrał w Lublinie, mimo że w pierwszej kwarcie krośnianie rzucili zaledwie pięć punktów.

więcej »
III liga koszykarzy: 17 kolejka bez niespodzianek
14.02.2010 16:58 - MIŁ

Tym razem drugi zespół Znicza Jarosław nie sprawił niespodzianki i przegrał na własnym parkiecie z Politechniką Rzeszów. Bez kłopotów po wygraną sięgnął MOSiR Krosno, który nie dał szans drużynie z Przeworska.

więcej »
OSSM wygrywa pierwszy raz
07.02.2010 20:52 - MIŁ

Po pierwszą wygraną w tym sezonie sięgnął OSSM II Stalowa Wola, który pokonał w Przeworsku miejscowy MOSiR 86-63. Bez większych kłopotów po zwycięstwo sięgnął również MET-BUD Stalowa Wola.

więcej »
III liga koszykarzy: Niespodzianka wisiała w powietrzu
31.01.2010 18:14 -

Blisko sprawienia sporej niespodzianki był MOSiR Krosno, który podejmował na własnym parkiecie Politechnikę Rzeszów. Ostatecznie wygrali goście, ale nie przyszło im to łatwo.

więcej »
III Liga: Osłabiony MOSiR wysoko przegrywa
31.01.2010 13:15 - Pawlo
więcej »
III liga koszykarzy, 14 kolejka: Polonia słabiej, ale zwycięsko
24.01.2010 17:36 -

W 14 serii spotkań nie zawiodły Polonia Przemyśl i AZS Politechnika Rzeszów. Przemyślanie z małymi kłopotami, ale jednak pokonali na własnym parkiecie Start Lublin. Tych nie mieli rzeszowscy akademicy, którzy rozbili OSSM Stalowa Wola.

więcej »
III liga koszykarzy, 13 kolejka: Podkarpacie w odwrocie
17.01.2010 17:59 -

W dzisiejszych meczach nie popisały się drużyny z Podkarpacia. Wygrał jedynie Znicz II Jarosław, który rozbił w Krośnie miejscowy MOSiR. W złych humorach wracali natomiast z Lublina koszykarze Politechniki i MOSiR-u Przeworsk.