Strona główna > Koszykówka > II liga mężczyzn
Jaskółki latały za wysoko
14.03.2010 13:55 - MIŁ

Będąca jednym z faworytów do awansu Unia Tarnów nie dała większych szans zajmującej ostatnie miejsce w tabeli drużynie OSSM Stalowa Wola.

więcej »
Wisła wygrywa w meczu outsiderów
07.03.2010 18:21 - MIŁ

W pojedynku dwóch ostatnich drużyn lepsza okazała się Wisła Kraków, która pokonała w Stalowej Woli OSSM. Krakowianie byli bardziej wyrównany zespołem, a także ich atutem był wyższy skład.

więcej »
Słabo rzucasz = przegrywasz
14.02.2010 15:24 - MIŁ

W środę koszykarze OSSM Stalowa Wola zagrali bardzo dobry mecz z Politechniką Częstochowa. W Bytomiu było już jednak dużo gorzej i podopieczni Romana Prawicy wysoko ulegli Komtekowi.

więcej »
OSSM bliski niespodzianki
10.02.2010 20:42 - MIŁ

Podopieczni Romana Prawicy zagrali bodaj najlepszy mecz w tym sezonie. Gdyby OSSM Stalowa Wola miał więcej szczęścia to mógł pokonać zajmujących 3 miejsce w tabeli akademików z Częstochowy.

więcej »
Lider poza zasięgiem
06.02.2010 20:16 - MIŁ

Jak można się było spodziewać OSSM nie miał większych szans w meczu z liderem Rosa-Sport Radom. Podopieczni Romana Prawicy przegrali na wyjeździe 53-106.

więcej »
Szymon Kunc graczem kolejki
31.01.2010 20:34 -

Koszykarz Staco Niepołomice Szymon Kunc został najlepszym graczem 19. kolejki grupy C II ligi. Jego zespół przerwał serię porażek, pokonując Mickiewicza Katowice 86-65. Ważny mecz wygrała też tarnowska Unia.

więcej »
Osłabiony OSSM przegrywa
31.01.2010 18:05 -

W I rundzie podopieczni Romana Prawicy jedyne zwycięstwo odnieśli właśnie w Limanowej. Limblachowi udał się jednak rewanż i to goście zwyciężyli 80-57.

więcej »
Cracovia bije bezradnego rywala
27.01.2010 21:12 -

Koszykarze Cracovii bez większych problemów pokonali na własnym parkiecie OSSM Stalowa Wola 79-40. O wygranej "pasów" zadecydowała w głównej mierze ich skuteczność w rzutach z pół dystansu oraz z linii rzutów osobistych.

więcej »
Przerwana seria tarnowskiej Unii
27.01.2010 21:00 -

Zespół Rosa-Sport Radom przerwał serię zwycięstw II-ligowych koszykarzy Unii Tarnów. Radomianie wygrali dziś we własnej hali 74-68 i pozostali niepokonani w lidze.

więcej »
OSSM postraszył faworyzowanych kielczan
23.01.2010 19:40 -

Po kilku ostatnich słabszych meczach zawodnicy OSSM w końcu zagrali dobre spotkanie. Podopieczni Romana Prawicy co prawda ulegli drużynie z Kielc, ale zostawili po sobie dobre wrażenie.