Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > IO > Vancouver 2010 > Narciarstwo alpejskie > Wiadomości Narciarstwo alpejskie
Czołowa alpejka ma lęk przed porażką2010-02-09 12:08:00 ASInfo

Anja Paerson będzie jedną z gwiazd zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Szwedzka alpejka wyjawiła, że ranga zawodów mocno oddziałuje na jej psychikę i zaczyna odczuwać strach przed ewentualnym niepowodzeniem.


- Wcześniej nie miałam obaw, że mogę się spalić na panewce - powiedziała Paerson. - Teraz czuję coraz większy lęk. Mogłoby się wydawać, że zdobyłam już wszystko i nie powinno być takich problemów, ale jest inaczej.

- Czasami w mojej głowie pojawiają się myśli, że nie jestem wystarczająco dobrze przygotowana - dodała zawodniczka w dokumencie telewizyjnym przedstawiającym jej osobę.

28-letnia Paerson ma na swoim koncie pięć medali olimpijskich. Na poprzednich igrzyskach w Turynie zdobyła złoto w slalomie oraz brąz w zjeździe i kombinacji.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty