Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Tenis > Wiadomości tenis
Radwańska w końcu pokonała Kuzniecową2014-05-07 20:04:00

Agnieszka Radwańska pokonała w II rundzie turnieju tenisowego WTA w Madrycie Rosjankę Swietłanę Kuzniecową 6-3, 4-6, 7-6 (8-6).


Mecz miał dramatyczny przebieg w III secie. Rywalka prowadziła 4-1, ale krakowianka wygrała cztery kolejne gemy. O awansie ostatecznie rozstrzygał tie-break, w którym było już 6-3 dla Rosjanki. "Isia" dokonała niemożliwego, zwyciężyła 8-6! Kuzniecową pokonała po raz pierwszy od 6 lat. Spotkanie trwało 2 godziny i 35 minut.


W 1/8 finału rywalką rozstawionej z numerem 3 Polki będzie Włoszka Roberta Vinci, która wyeliminowała polską Dunkę - Caroline Wozniacki (13) 6-3, 6-3.


st





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty