Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Tenis > Wiadomości tenis
WTA Linz: Jans i Rosolska w półfinale2009-10-15 20:34:00

Rozstawione z numerem drugim Klaudia Jans i Alicja Rosolska awansowały do półfinału turnieju WTA Generali Ladies rozgrywanego na kortach twardych w austriackim Linzu (pula nagród 220 tys. dol.). Stało się to dzięki czwartkowemu zwycięstwu nad Włoszką Sarą Errani i Rumunką Imaną Ralucą Olaru.


Nasze tenisistki popełniły aż 6 podwójnych błędów i dały się przełamać 5 razy. Same jednak potrafiły wypracować 7 breaków, co pozwoliło na wygraną 6-3, 6-7(1), 10-5. Spotkanie trwało 108 minut.
W półfinale Polki czeka pojedynek z rozstawionymi z "trójką" Czeszkami Andreą Hlavackovą i Lucie Hradecką.








więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty