Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Mistrzostwa Świata > Wiadomości MŚ 2010
Bałagan w kadrze Francji2010-06-21 21:44:00 ASInfo

Selekcjoner reprezentacji Francji - Raymond Domenech - przyznał, że przed ostatnim meczem fazy grupowej z RPA w szatni "Trójkolorowych" atmosfera jest bardzo napięta. - Bałagan w kadrze jest niesamowity - powiedział otwarcie trener.


Po tym, jak napastnik "Les Bleus" - Nicolas Anelka w wulgarny sposób zwymyślał Domenecha i natychmiast został odesłany do domu, wśród zawodników wybuchł bunt, gdyż nie wszyscy zgodzili się z tą decyzją. - Nie można było postąpić inaczej, ponieważ Anelka odmówił publicznych przeprosin, a nikt nie ma prawa zachowywać się w taki sposób. W kadrze grają same gwiazdy, które powinny świecić przykładem - grzmiał opiekun Francuzów.

Po stronie Anelki stanął Patrice Evra, według którego jego wyrzucenie jest sporym osłabieniem "Trójkolorowych". - Ja o tym wiem i Domenech o tym wie. Jednak to on podejmuje decyzje - stwierdził zawodnik Manchesteru United.

Domenech ma jednak nadzieję, że uda mu się choć trochę zmotywować zawodników przed meczem z RPA. - Ostatnio stracili zbyt dużo energii na zajęcia zupełnie nie związane z piłką. Chciałbym, żeby ta energia znalazła ujście na boisku. Od wyniku tego spotkania zależy reputacja naszej drużyny - zakończył.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty