Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Fulham sięgnie po reprezentanta Egiptu?2010-01-26 10:40:00 ASInfo

Napastnik reprezentacji Egiptu, Mohamed Nagy Geddo jeszcze tej zimy może zasilić szeregi Fulham Londyn. Angielski klub zamierza jak najszybciej pozyskać tego zawodnika.
25-letni piłkarz pokazuje się z dobrej strony w trwającym Pucharze Narodów Afryki. Na swoim koncie ma już trzy gole, w tym jednego strzelonego w ćwierćfinale przeciwko Kamerunowi. Tym samym ma szansę na zdobycie korony króla strzelców turnieju.
Geddo jest obecnie związany z Al-Ittihad, do 2012 roku. Oprócz Fulham, o zawodnika zabiega też inny angielski klub, Sunderland.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty