Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Obrońca podpisał kontrakt z Barceloną2010-01-16 17:07:00 ASInfo

Wychowanek Barcelony, Marc Muniesa popisał swój pierwszy zawodowy kontrakt z mistrzem Hiszpanii.


Trener Josep Guardiola ma do dyspozycji wielu piłkarzy mogących grać na środku defensywy. Gerard Pique, Carles Puyol, Rafael Marquez, Gabriel Milito i Dymtro Czygryński rywalizują o dwa miejsca w centrum obrony. Kolejną opcją na tej pozycji jest teraz Muniesa, jednak 17-latek ma jeszcze się uczyć i przypatrywać starszym kolegom.
Popisanie kontraktu oznacza, że wychowanek Barcelony przestał być zawodnikiem Juvenilu. Muniesa nie będzie więc już blokował w drużynie Barcelony B jednego z czterech miejsc przeznaczonych dla jego piłkarzy.
Warunki umowy młodego obrońcy nie uległy zmianie, a kontrakt będzie obowiązywał do 2011 roku. Muniesa zadebiutował w pierwszej drużynie Barcelony w meczu z Osasuną pod koniec poprzedniego sezonu.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty