Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Utalentowany pomocnik zasili Milan2010-01-08 09:39:00 ASInfo

16-letni pomocnik Edmund Hottor w poniedziałek podpisze kontrakt z AC Milan - poinformował agent zawodnika, Leonardo Giusti. Dotychczas Hottor reprezentował barwy Triestiny.


Hottor uznawany jest we Włoszech za wielki talent, jednak zawodnik ze względu na wiek nie trafi od razu do drużyny seniorów Rossonerich, ale zasili akademię. Tam pod bacznym okiem trenerów młodzieży oraz samego Leonardo będzie szlifował swoje umiejętności.
- W poniedziałek mój klient podda się badaniom medycznym i jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli jeszcze tego samego dnia stanie się piłkarzem Milanu - przyznał Giusti. - Mamy nadzieję, że trener Rossonerich szybko dostrzeże jego potencjał i da mu szansę gry w pierwszym zespole.
Transakcję potwierdził oficjalnie wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty