Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Barca jednak będzie zimą kupować?2010-01-04 10:24:00 ASInfo

Barcelona, wbrew medialnym zapewnieniom, rozważa uzupełnienie składu w zimowym okienku transferowym - twierdzi dziennik "Marca".


Mimo zapewnień trenera Josepa Guardioli, że jest zadowolony z takiej kadry jaką ma, Barca chce uzupełnić skład. Głównie dlatego, że na Puchar Narodów Afryki wyjadą Seydou Keita i Yaya Toure. Trwają poszukiwania zawodników o profilu defensywnego pomocnika.
Dziennik "Marca" informuje, że na celowniku Barcy znaleźli się Ibrahim Afellay i Miguel Veloso. Ten pierwszy to 24-letni środkowy pomocnik PSV Eindhoven. Z kolei Veloso bardzo dobrze spisuje się na tej samej pozycji w Sportingu Lizbona. Obaj są reprezentantami swoich krajów, odpowiednio Holandii i Portugalii.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty