Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Sprytna misja Leo: chce kupić za darmo2009-12-04 13:58:00 ASInfo

Feyenoord chce wzmocnić swoją drużynę w zimowym okienku transferowym. Będzie to jednak znacznie utrudnione z uwagi na brak pieniędzy w kasie holenderskiego klubu. Leo Beenhakker szuka sposobu, żeby sprowadzić nowych graczy.


- Wiadomym jest, że szukam dla nas rozwiązania, by w zimowym okienku transferowym wzmocnić drużynę, mimo że nie mamy pieniędzy - powiedział w rozmowie z "De Telegraaf" dyrektor techniczny klubu z Rotterdamu. Leo rozpocznie niedługo rozmowy z Barceloną w kwestii sprowadzenia z tego klubu młodych piłkarzy na De Kuip.

- Szukamy młodych piłkarzy, będących jeszcze na dorobku, którzy mogliby do nas dołączyć, bo byłaby to dla nich wspaniała okazja do nabrania cennych doświadczeń w zawodowej piłce. Z tego też powodu moja siatka współpracowników się powiększa. Działam już nie tylko w Hiszpanii, ale również we Włoszech - wyznał były selekcjoner reprezentacji Polski.

Feyenoord prowadzi również rozmowy z Excelsiorem Rotterdam. W kręgu zainteresowań klubu znaleźli się Sigourney Bandjar, Ryan Koolwijk, a także Kermit Erasmus i Kevin Wattamaleo, którzy są wypożyczeni z Feyenoordu. Na razie nie ma wieści odnośnie powrotu na De Kuip Michała Janoty, który w obecnym sezonie strzelił dla mniej słynnego klubu z Rotterdamu sześć bramek.

- Wkrótce usiądziemy do rozmów wraz ze sztabem szkoleniowym Excelsioru i drużyn młodzieżowych Feyenoordu i wspólnie podejmiemy decyzję o najbliższej przyszłości niektórych graczy. Możliwe są transfery z naszego klubu do Excelsioru, a także w drugą stronę - zadeklarował Don Leo.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty