Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Antonio Conte będzie trenerem Juventusu?2010-03-05 14:33:00 ASInfo

Władze Juventusu Turyn poważnie myślą o zatrudnieniu Antonio Contego na stanowisku szkoleniowca drużyny - poinformował dziennik " Il Corriere dello Sport".


Były pomocnik "Starej Damy" miałby zastąpić Alberto Zaccheroniego po zakończeniu obecnego sezonu. Według włoskich dziennikarzy, za kandydaturą Contego mocno opowiada się prezydent Juventusu, Jean-Claude Blanc.

Wcześniej mówiło się o możliwości ponownego poprowadzenia Juventusu przez obecnego szkoleniowca reprezentacji Anglii, Fabio Capello, ale zdaniem "Il Corriere dello Sport", włoski klub nie jest obecnie w stanie sprostać wymaganiom finansowym tego trenera.

Mało prawdopodobne wydaje się również zatrudnienie opiekuna Liverpoolu, Rafaela Beniteza.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty