Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Obrońca Chelsea nie zagra na mistrzostwach świata2010-03-05 13:23:00 ASInfo

Obrońca Chelsea Londyn i reprezentacji Portugalii, Jose Bosingwa z powodu kontuzji kolana będzie pauzował do końca obecnego sezonu i nie zagra na mistrzostwach świata - poinformował klub ze Stamford Bridge.


27-letni defensor wrócił niedawno po operacji do treningów z drużyną, ale okazało się, że będzie musiał się poddać dodatkowemu zabiegowi, który uniemożliwi mu zarówno występy w barwach "The Blues" w tym sezonie, jak i wyjazd na mistrzostwa świata z reprezentacją Portugalii.
Bosingwa to nie jedyny piłkarz, z którego usług nie może korzystać menedżer Chelsea, Carlo Ancelotti. Przez następne dwa tygodnie pauzować będzie Petr Cech, który doznał urazu w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Interowi Mediolan. Od dłuższego czasu kontuzjowani są natomiast Ashley Cole i Michael Essien.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty