Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Wiadomości ligi zagraniczne
Argentyńskie media nadal narzekają na Messiego2010-03-05 10:18:00 ASInfo

Argentyńskie media po raz kolejny zakwestionowały zaangażowanie Lionela Messiego w grę dla drużyny narodowej, uważając, że gwiazdor Barcelony nie prezentuje w reprezentacji takiej formy, jak w Barcelonie.


Dziennik "La Nation" stwierdził, że najlepszy piłkarz świata nie koncentruje się odpowiednio na występach w kadrze i jest cieniem tego piłkarza, którego kibice znają z gry w barwach "Dumy Katalonii".

Natomiast gazeta "Clarin" zatytułowała swój artykuł: "Gdzie jesteś Messi?", wskazując na talent piłkarza oraz na jego znakomitą dyspozycję w drużynie Josepa Guardioli, której na próżno szukać w reprezentacji "Albicelestes".

Negatywne oceny występów Lionela Messiego w kadrze prowadzonej przez Diego Maradonę pojawiają się od dłuższego czasu. Argentyńskie media, już w trakcie eliminacji do tegorocznego mundialu, wielokrotnie zarzucały napastnikowi brak zaangażowania, waleczności i skuteczności.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty