Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Liga Mistrzów > Wiadomośći liga mistrzów
Minuta ciszy dla Norwegii2011-07-26 07:26:00

Ku pamięci ofiar zamachów z piątku 22 lipca najbliższe mecze norweskich drużyn w klubowych rozgrywkach UEFA poprzedzi minuta ciszy.

UEFA ogłosiła, że na prośbę Norweskiego Związku Piłki Nożnej (NFF) wszystkie mecze klubowych rozgrywek UEFA w tym tygodniu, w których zagrają norweskie drużyny poprzedzi minuta ciszy, ku pamięci ofiar zamachów w Oslo i na wyspie Utoeya z dnia 22 lipca 2011 roku.

 

Decyzja dotyczy spotkań w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Rosenborgiem Trondheim a Viktorią Pilzno (środa) oraz czwartkowych meczów w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej - Aalesunds - Elsborg i Vålerenga Oslo - PAOK Saloniki.

uefa.com





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty