Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > I liga > Wiadomości I liga
Aleksander i Burkhardt zostają w Sandecji2012-07-21 07:53:00

W piątek po południu doszło do spotkania przedstawicieli zarządu Sandecji Nowy Sącz (prezes Andrzej Danek i wiceprezes Wiesław Leśniak) z zawodnikami - Arkadiuszem Aleksandrem i Filipem Burkhardtem.

Jak nas poinformował rzecznik prasowy klubu, Dariusz Grzyb, Aleksander mimo propozycji z Podbeskidzia Bielsko-Biała zdecydował się na dalszą grę w Sandecji. Z kolei Filip Burkhardt przedłużył umowę o kolejny rok.

(st)


dsc_8028.jpg



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty