Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
KONKURS. Piłkarski Ekspert – Euro 20242024-06-05 11:19:00

„Piłkarski  Ekspert” to konkurs polegający na wytypowaniu wyników podczas tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej w Niemczech.


Zasady konkursu:

Konkurs składać się będzie z 7 etapów

I etap - polega na wytypowaniu 16 drużyn, które uzyskają awans do 1/8 finału. Za każdą prawidłowo wytypowaną reprezentację uczestnik uzyskuje 2 punkty. W tym etapie do zdobycia maksimum 32 punkty.

II etap - wytypowanie 8 zespołów, które awansują do ćwierćfinału. Za trafny wybór otrzymuje się 3 punkty. W tym etapie do zdobycia 24 punkty.

III etap – wytypowanie 4 półfinalistów. Za prawidłowe wytypowanie drużyny do zdobycia 6 punktów. W sumie na tym etapie do zdobycia 24 punkty.

IV etap – wytypowanie 2 finalistów. Za prawidłowy wybór drużyny uczestnik zdobywa 8 punktów. Razem do zdobycia 16 punktów.

V etap – wytypowanie mistrza Europy. Do zdobycia 16 punktów.

VI etap – wytypowanie 6 najlepszych strzelców ME. Każdy może podać maksymalnie 6 nazwisk. Za każde nazwisko, który znajdzie się w TOP-6 strzelców można uzyskać 5 punktów. Maksymalnie do zdobycia 30 punktów.

VII etap – wytypowanie wyników meczów grupowych polskiej reprezentacji: Polska – Holandia; Polska – Austria; Polska – Francja. Za podanie dokładnego wyniku bramkowego 6 punktów, za podanie wyniku wg zasady zwycięstwo, remis, porażka – 3 punkty. Maksymalnie do zdobycia 18 punktów.


Zwycięzcą i „Mundialowym Ekspertem” zostanie ten, który uzyska największą ilość punktów w podsumowaniu wszystkich etapów konkursu. Maksymalna ilość punktów jaką można uzyskać w konkursie to 160 punktów.

Dla najlepszych przygotowano nagrody i upominki o tematyce piłkarskiej.

Uwaga!

Swoje typy należy podać w nieprzekraczalnym terminie do piątku 14 czerwca 2024 do godz. 12 drogą e-mailową na adres: stasien@op.pl 


Przy odpowiedziach podać: imię i nazwisko, adres e-mailowy oraz telefon kontaktowy.

Organizator konkursu: Stowarzyszenie „Super Kibic"

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty