Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
I liga (11): Puszcza nie dała rady liderowi, Sandecja tuż za podium2021-10-04 20:47:00

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka

Piątek, 1 października 2021

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 0-1


Sobota, 2 października

Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź 0-1 (0-1)

0-1 Krystian Nowak 32

Czerwona kartka: Ivan Hladik (Puszcza, 90+2).

W 90+5. minucie Paweł Tomczyk (Widzew) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Gabriel Kobylak.


Korona Kielce - Chrobry Głogów 2-2


Resovia - Sandecja Nowy Sącz 0-1 (0-1)

0-1 Bartłomiej Kasprzak 37


Niedziela, 3 października

GKS Tychy - Odra Opole 2-1

Górnik Polkowice - Skra Częstochowa 0-0

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2-1


Poniedziałek, 4 października

GKS Jastrzębie - Arka Gdynia 1-5


1. Widzew Łódź                         11  26  23-8

2. Korona Kielce                        11  24  15-7

3. GKS Tychy                            11  21   11-9

4. Arka Gdynia                           11  19  21-12

5. Sandecja Nowy Sącz            10  19  12-8

6. Miedź Legnica                       10  18  15-10

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała   11  18  17-14

8. ŁKS Łódź                               11  17  15-12

9. Odra Opole                            11  17  15-14

10. Chrobry Głogów                   11  15  14-10

11. Skra Częstochowa               10  12   7-12

12. Zagłębie Sosnowiec             11 10   12-14

13. GKS Katowice                      11 10  15-24

14. Resovia                                10   9   10-13

15. Górnik Polkowice                 11   9   11-17

16. Puszcza Niepołomice           11   8    9-18

17. Stomil Olsztyn                      11   7   11-18

18. GKS Jastrzębie                    11   7    8-20


Fortuna 1 Liga, 12. kolejka

Piątek, 8 października 2021

Arka Gdynia - Korona Kielce (17:30)

Sobota, 9 października

GKS Katowice - GKS Tychy (12:40)

Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica (18:30)

Niedziela, 10 października

Zagłębie Sosnowiec - Resovia (12:40)

Widzew Łódź - GKS Jastrzębie (18:00)

Poniedziałek, 11 października

Chrobry Głogów - ŁKS Łódź (18:00), mecz przełożony

Środa, 20 października

Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice (18:00)

Odra Opole - Skra Częstochowa (20:30)

Czwartek, 21 października

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała (18:00)


widzew.jpg



więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty