Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Lekka atletyka > Wiadomości LA
Igrzyska Europejskie: Bilety na lekkoatletykę już w sprzedaży2023-05-10 17:25:00

W środę 10 maja punktualnie o godzinie 12:00 ruszyła trzecia tura sprzedaży biletów na Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023. Pojawiły się długo wyczekiwane przez kibiców wejściówki na lekkoatletykę, która zostanie rozegrana w randze Drużynowych Mistrzostw Europy na legendarnym Stadionie Śląskim.


III Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska 2023 to impreza, w której udział weźmie ponad siedem tysięcy sportowców, rywalizujących w 29 dyscyplinach. W 19 z nich zawody będą miały rangę kwalifikacji olimpijskich. Tak będzie również w lekkoatletyce, jednej z najpopularniejszych dyscyplin w naszym kraju.


W środę 10 maja w samo południe ruszyła sprzedaż biletów na lekkoatletyczne zawody w ramach Igrzysk Europejskich, rozgrywane jednocześnie w randze Drużynowych Mistrzostw Europy. To niezwykle efektowna i lubiana przez fanów „Królowej Sportu” formuła. Reprezentacja Polski, mająca w swoim składzie wiele gwiazd, będzie jednym z faworytów.


Po raz pierwszy w historii podczas jednych zawodów rozegrane zostaną mistrzostwa wszystkich trzech europejskich dywizji. Przez sześć dni zawodnicy ze wszystkich europejskich federacji wystąpią na Stadionie Śląskim w 37 konkurencjach. Najpierw będą rywalizować lekkoatleci z II i III dywizji, a potem elita, w tym reprezentacja Polski. 


Łącznie w zawodach lekkoatletycznych weźmie udział ponad dwa tysiące uczestników z 48 państw. Biletowane będą tylko ostatnie trzy dni zawodów. Na pozostałe zaplanowano darmowy wstęp.


Sprzedaż biletów na Ceremonie Otwarcia i Zamknięcia Igrzysk ruszy w drugiej połowie maja.


Aby zakupić wejściówki należy założyć konto w systemie i wybrać odpowiednią dla siebie opcję. Ceny biletów widoczne są przy każdej dyscyplinie i są zróżnicowane w zależności od etapu danych zawodów. Wstęp na większość rozgrywek mieści się w przedziale od 20 złotych (4 euro) do 90 złotych (18 euro) za bilet. Bilety będą również dostępne stacjonarnie w trakcie trwania imprezy. 


III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca.


ie2023.pl


labilety.jpgwięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty