26.09.2021 19:31 -
więcej »
MŚ: Brąz Katarzyny Niewiadomej
26.09.2021 19:18 -

Belgijska Flandria była gospodarzem MŚ w kolarstwie szosowym. Piękny sukces zanotowała Katarzyna Niewiadoma, która zdobyła brązowy medal w wyścigu elity.

więcej »
Otylia Jędrzejczak prezesem PZP
26.09.2021 12:16 -

Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Pływackiego wybrał Otylię Jędrzejczak

na stanowisko prezesa Polskiego Związku Pływackiego.

więcej »
MŚ: 6 medali kajakarzy
19.09.2021 23:51 -

W Kopenhadze odbyły się MŚ w kajakarstwie. Reprezentacja Polski zdobyła 6 medali: 3 srebrne i 3 brązowe.

więcej »
ME w kolarstwie: Niewiadoma tuż za podium
13.09.2021 08:56 -

W Trento (Włochy) odbyły się ME w kolarstwie szosowym. Biało-czerwoni nie zdobyli medalu, najbliżej podium była Katarzyna Niewiadoma, która w wyścigu elity zajęła czwarte miejsce.

więcej »
Vuelta a España: Primož Roglič triumfatorem, Rafał Majka wygrał etap
06.09.2021 08:34 -

Zakończyła się 76. edycja wyścigu kolarskiego Vuelta a España. Triumfował Słoweniec Primož Roglič, już trzeci raz z rzędu.

więcej »
Le Mans: Pech zespołu Kubicy
23.08.2021 21:57 -

Robert Kubica wraz z belgijskim zespołem WRT był o krok (a właściwie o 2 minuty) od zwycięstwa w kategorii LMP2. Samochód, w którym na ostatnim okrążeniu znajdował się Chińczyk Yifei Ye uległ awarii i zatrzymał się na torze...

więcej »
Nie żyje Ewa Zasada
21.08.2021 16:56 -

W wieku 91 lat zmarła Ewa Zasada, żona mistrza rajdów samochodowych Sobiesława. Sama też często uczestniczyła razem z nim w zawodach sportowych.