Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Formuła 1 > Wiadomości F1
Alonso do Renault: Zatrudnijcie Kubicę!2009-10-01 14:16:00 ASInfo

- Jeśli jest taka możliwość, zatrudnijcie Roberta Kubicę - z takim apelem do szefów Renault zwrócił się Fernando Alonso.


- Jest jednym z moich najlepszych przyjaciół i jednym z najlepszych kierowców - mówił o Polaku Alonso, który po sezonie odejdzie z Renault, by zasiąść za kierownicą Ferrari.
Renault poinformowało, że nazwisko następcy Hiszpana ogłosi w przyszłym tygodniu. - Jeśli mam taką możliwość, chciałbym zarekomendować Roberta Kubicę - nawołuje Alonso.
Tymczasem Kubica jest głównym kandydatem do zajęcia miejsca, które zostało zwolnione przez Hiszpana. Polski kierowca przyznaje, że jest bardzo bliski osiągnięcia porozumienia ze swoim nowym zespołem, ale nie chce zdradzić jego nazwy.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty