Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Piątek, 3 grudnia2021-12-01 14:59:00

10-13 Polsat Sport: Puchar Świata w skeletonie kobiet, na żywo;

11.20-12.15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet, skoki na żywo;

12.15-14.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprinty kobiet i mężczyzn, na żywo z Lillehammer;

12.15-14 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

14-16 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Arabii Saudyjskiej, 1. sesja treningowa na żywo;

14.15-14.50 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet, bieg na 5 km, na żywo;

14.30-16 Polsat Sport: Puchar Świata w skeletonie kobiet, na żywo;

15.30-16.45 Eurosport 1, Polsat Sport News: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

16.45-19.55 Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich - kwalifikacje w Wiśle, na żywo;

17.20-20 Polsat Sport Extra: Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Arabii Saudyjskiej, 2. sesja treningowa na żywo;

17.55-20 Canal+ Sport: Stal Mielec - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 1: Francja - Angola (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 2: Holandia - Portoryko (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 3: Rumunia - Iran (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

19.55-21.55 Eleven Sports 1: Portimonense - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

20-23.15 Eurosport 1: kolarstwo torowe - Liga Mistrzów, na żywo;

20.20-22.30 Polsat Sport Extra: Miedź Legnica - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 1: Czarnogóra - Słowenia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 2: Norwegia - Kazachstan (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 4: Szwecja - Uzbekistan (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet w Lake Louise, na żywo;

20.25-22.30 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Serbia - Polska (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport News: Developres Rzeszów - Chemik Police (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Fulham - Bournemouth (1. liga angielska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Granada - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 4: Huesca - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

21.50-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.15 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

22.10-0.15 Eleven Sports 1: Benfica Lizbona - Sporting Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22.30-23.50 Polsat Sport Newsa: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

23.15-0.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

4-7 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty