Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > PULS DNIA
Pierwsze zwycięstwo Słoni w tym roku
17.04.2017 17:51 -

W 29. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał z Piastem Gliwice 1-0. To pierwsze zwycięstwo "Słoni" w tym roku.

więcej »
Wyjazdowy remis Cracovii z liderem
16.04.2017 08:58 -

W 29. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała na wyjeździe z dotychczasowym liderem - Jagiellonią Białystok.

więcej »
Słonie coraz niżej, Biała Gwiazda coraz wyżej
09.04.2017 08:56 -

W 28. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z Wisłą Kraków 2-3. Goście zdobyli zwycięskiego gola w doliczonym czasie.

więcej »
Cracovia wreszcie wygrała
07.04.2017 21:42 -

W 28. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia wygrała ze Śląskiem Wrocław 1-0. Zwycięskiego gola zdobył w 9. minucie Piotr Polczak.

więcej »
Karny zadecydował o porażce Słoni w Białymstoku
02.04.2017 18:56 -

W 27. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał w Białymstoku z Jagiellonią 0-1 tracąc gola z kontrowersyjnego karnego w 79. minucie.

więcej »
Wysoka porażka Pasów w Płocku
01.04.2017 20:17 -

W 27. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała w Płocku z Wisłą 1-4. Z taką grą będzie Pasom trudno utrzymać  się w lidze...

więcej »
Remis Białej Gwiazdy z Kolejorzem
01.04.2017 08:46 -

W 27. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała 0-0 z Lechem Poznań. Mecz oglądało ponad 30 tysięcy widzów.

więcej »
2-1 z Czarnogórą, gole Lewandowskiego i Piszczka
27.03.2017 00:30 -

Piłkarska reprezentacja Polski odniosła bardzo ważne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Czarnogórą. W Podgoricy biało-czerwoni wygrali 2-1 i mają już 6 punktów przewagi na półmetku eliminacji MŚ!

więcej »
Regions' Cup: Małopolska zagra z Sandecją
21.03.2017 17:16 -

W najbliższy poniedziałek, 27 marca br., odbędzie się w Wieliczce ostatnia konsultacja kadry Małopolski przed startem w nowej edycji UEFA Regions' Cup.

więcej »
Po porażce w Kielcach Cracovia przedostatnia...
19.03.2017 20:03 -

Cracovia przegrała wyjazdowy mecz z Koroną Kielce 0-3 i po 26 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W 7. minucie czerwoną kartkę zobaczył Wójcicki, rywale nie wykorzystali karnego, ale i tak poradzili sobie z Pasami.

więcej »

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty