Strona główna > Piłka ręczna > Ekstraklasa mężczyzn > Wiadokosci Ekstraklasa mężczyzn
PP: Kielczanie gromią2010-02-04 23:14:00

Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce rozgromili w ćwierćfinale Pucharu Polski zespół Chrobrego Głogów 45-19 (19-8).

Już w 12. minucie po 6-bramkowej serii zakończonej bardzo efektowną „wkrętką” Mateusza Jachlewskiego, która wywołała ogromne brawa wśród publiczności, podopieczni Bogdana Wenty prowadzili 9-2. II połowa to prawdziwy festiwal bramek. Gospodarze zdobywali gole praktycznie z każdej pozycji. Od 51. minuty pokonali Sebastiana Zaporę aż 9 razy z rzędu!
Już w piątek kolejny mecz Vive z Chrobrym, tym razem w ekstraklasie.

Vive Targi Kielce – Chrobry Głogów 45-19 (19-8)

Vive Targi: Kotliński (11), Kubiszewski (2) – Grabarczyk 2, Krieger 2, Podsiadło 4, Kuchczyński 8, Jurasik 5, Jachlewski 3, Stojković 7 (4), Gliński 3, Żółtak 2, Rosiński 5, Konitz, Nat 4.
Najwięcej bramek dla Chrobrego: Ścigaj 4, Szymyślik i Achruk po 3.