Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki
Jadwiga i Inter Mediolan zapraszają maluchy2010-04-07 22:33:00

Szkółka piłkarska Interu Mediolan w parafialnym klubie sportowym „Jadwiga” zaprasza na treningi i turnieje chłopców z roczników 2004 i 2005 w piątki w godz. 14 – 15. Pierwszy trening  – 9 kwietnia o godz. 14.


Jadwiga zaprasza na małe boisko piłkarskie ze sztuczną trawą przy kościele św. Jadwigi, ul. Łokietka 60 lub  salę gimnastyczną pod kościołem. Informacji udziela trener Łukasz Szewczyk (tel. 606 253 908).




WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty