Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Rozgrywki halowe
Żaki Krakusa halowym mistrzem Krakowa (FOTO)
17.03.2013 18:46 -

Krakus Nowa Huta zwyciężył w Halowych Mistrzostwach Krakowa żaków, pokonując w finale AF Pogórze Gdów 1-0. W meczu o 3. miejsce drużyna Siemachy-AS Progres Nowa Huta wygrała z Pogonią Miechów 4-0.

więcej »
Wawel halowym mistrzem Krakowa młodzików (FOTO)
10.03.2013 19:13 -

Wawel triumfował w Halowych Mistrzostwach Krakowa młodzików pokonując w finale AS Progres Nowa Huta 1-0. Trzecie miejsce zajęła TS Wisła.

więcej »
Trampkarze Wisły najlepsi w Małopolsce! (FOTO)
09.03.2013 16:38 -

Trampkarze Wisły Kraków, pod kierunkiem trenera Ryszarda Czerwca, zwyciężyli w Halowych Mistrzostwach Małopolski. W finale pokonali AS Progres Nowa Huta 3-0. Brąz wywalczył sensacyjnie Sokół Słopnice, który zremisował z MOSiR Bochnia 1-1, ale był skuteczniejszy w rzutach karnych (2-1).

więcej »
Juniorzy młodsi Garbarni mistrzami Małopolski (FOTO, WIDEO)
03.03.2013 16:44 -

Juniorzy młodsi Garbarni Kraków wywalczyli w niedzielę tytuł mistrza Małopolski. "Brązowi" w finale zremisowali wprawdzie 0-0 z Wisłą Kraków, ale lepsi okazali się w serii rzutów karnych 2-1.

więcej »
Juniorzy Wisły najlepsi w Małopolsce (FOTO)
02.03.2013 16:54 - AnGo

Juniorzy starsi Wisły Kraków zostali najlepszą drużyną Małopolski. W finałowym turnieju, rozegranym w sobotę w Skotnikach, "Biała Gwiazda" wygrała w spotkaniu o pierwsze miejsce z Sandecją Nowy Sącz 5-2. Trzecie miejsce zajęła Cracovia pokonując Dunajec Nowy Sącz 3-1.

więcej »
Halowe mistrzostwa Krakowa: juniorzy młodsi Wisły z tytułem!
24.02.2013 16:04 -

Juniorzy młodsi Wisły poszli w ślady starszych kolegów, którzy w sobotę zostali halowymi mistrzami Krakowa. W niedzielę pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej wygrali z "Pasami" 4-3 i zajęli pierwsze miejsce po 7 rozegranych kolejkach. Tytuł wicemistrzowski zdobyła Garbarnia po wysokim zwycięstwie nad MKS SMS Kraków 7-0.

więcej »
Cracovia mistrzem Krakowa orlików (FOTO)
23.02.2013 19:06 -

Halowe Mistrzostwa Krakowa orlików wygrała Cracovia przed Wisłą i Akademią Piłkarską 21.

więcej »
Juniorzy Wisły halowymi mistrzami Krakowa
23.02.2013 15:46 -

W sobotę dobiegły końca halowe mistrzostwa Krakowa w kategorii juniora starszego. Tytuł zasłużenie zdobyła Wisła, która wygrała sześć spotkań i tylko jedno zremisowała (4-4 z Cracovią). Podopieczni Dariusza Marca strzelili aż 48 bramek tracąc tylko 14.

więcej »
Puchar im. Adama Grabki dla Zagłębia, Wisła trzecia
17.02.2013 16:03 -

Triumfatorem 26. międzynarodowego turnieju piłkarskiego U-12 o Puchar im. Adama Grabki zostało Zagłębie Lubin. Drugie miejsce zajęła Korona Kielce, trzecie Wisła Kraków, a czwarte Górnik Zabrze.

więcej »
Halowe mistrzostwa Krakowa juniorów: 6 goli Wąsikowskiego
16.02.2013 15:31 -

W przedostatniej kolejce halowych mistrzostw Krakowa juniorów młodszych nie doczekaliśmy się rozstrzygnięć. Do dwóch premiowanych miejsc pretendują cztery drużyny - Wisła, Hutnik, Garbarnia i Cracovia.