Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B1 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Niedźwiedź II 12 34 48:18 11 1 0 6 18 26:9 6 0 0 6 16 22:9 5 1 0
2 Strażak Goszcza 12 29 54:15 9 2 1 6 13 30:9 4 1 1 6 16 24:6 5 1 0
3 Zawisza Sulechów 12 29 39:17 9 2 1 6 16 23:7 5 1 0 6 13 16:10 4 1 1
4 Polanowice 12 24 25:17 7 3 2 6 11 10:6 3 2 1 6 13 15:11 4 1 1
5 Polonia Wilczkowice 12 22 42:21 7 1 4 6 9 14:10 3 0 3 6 13 28:11 4 1 1
6 Agricola Klimontów 12 21 31:31 7 0 5 6 12 17:13 4 0 2 6 9 14:18 3 0 3
7 Sparta Skrzeszowice 12 18 29:26 6 0 6 6 3 7:16 1 0 5 6 15 22:10 5 0 1
8 Trątnowianka Trątnowice 12 15 21:32 4 3 5 6 5 9:19 1 2 3 6 10 12:13 3 1 2
9 Victoria Smroków 12 13 25:25 4 1 7 6 7 15:13 2 1 3 6 6 10:12 2 0 4
10 Cobra Wężerów 12 7 24:46 2 1 9 6 3 15:26 1 0 5 6 4 9:20 1 1 4
11 Olimpia Czaple Wielkie 12 7 13:39 1 4 7 6 6 9:19 1 3 2 6 1 4:20 0 1 5
12 Milenium Radziemice 12 3 9:39 1 0 11 6 3 7:17 1 0 5 6 0 2:22 0 0 6
13 Kosynierzy Łuczyce 12 2 20:54 0 2 10 6 0 9:25 0 0 6 6 2 11:29 0 2 4
14 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Cobra Wężerów Pauza -
2 Polonia Wilczkowice 2:0 Victoria Smroków 2021-08-2218:00
3 Strażak Goszcza 4:0 Trątnowianka Trątnowice 2021-08-2214:00
4 Polanowice 1:1 Zawisza Sulechów 2021-08-2216:00
5 Milenium Radziemice 4:1 Kosynierzy Łuczyce 2021-08-2111:00
6 Niedźwiedź II 5:2 Agricola Klimontów 2021-08-2215:00
7 Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Sparta Skrzeszowice 2021-08-2216:00
kolejka 2:
8 Pauza Sparta Skrzeszowice -
9 Agricola Klimontów 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-08-2910:00
10 Kosynierzy Łuczyce 2:5 Niedźwiedź II 2021-08-2816:30
11 Zawisza Sulechów 3:1 Milenium Radziemice 2021-08-2817:00
12 Trątnowianka Trątnowice 0:1 Polanowice 2021-08-2916:00
13 Victoria Smroków 1:5 Strażak Goszcza 2021-08-2917:00
14 Cobra Wężerów 1:6 Polonia Wilczkowice 2021-08-2914:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice Pauza -
16 Strażak Goszcza 9:1 Cobra Wężerów 2021-09-0416:30
17 Polanowice 1:0 Victoria Smroków 2021-09-0517:30
18 Milenium Radziemice 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0513:00
19 Niedźwiedź II 4:0 Zawisza Sulechów 2021-09-0417:00
20 Olimpia Czaple Wielkie 3:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0515:00
21 Sparta Skrzeszowice 2:0 Agricola Klimontów 2021-09-0415:30
kolejka 4:
22 Pauza Agricola Klimontów -
23 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Sparta Skrzeszowice 2021-09-1116:30
24 Zawisza Sulechów 5:3 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-1116:00
25 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Niedźwiedź II 2021-09-1216:00
26 Victoria Smroków 7:0 Milenium Radziemice 2021-09-1214:00
27 Cobra Wężerów 4:5 Polanowice 2021-09-1214:00
28 Polonia Wilczkowice 0:2 Strażak Goszcza 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Strażak Goszcza Pauza -
30 Polanowice 2:2 Polonia Wilczkowice 2021-09-1915:00
31 Milenium Radziemice 0:5 Cobra Wężerów 2021-09-1811:00
32 Niedźwiedź II 6:5 Victoria Smroków 2021-09-1914:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1915:00
34 Sparta Skrzeszowice 1:4 Zawisza Sulechów 2021-09-1916:00
35 Agricola Klimontów 4:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Pauza Kosynierzy Łuczyce -
37 Zawisza Sulechów 5:1 Agricola Klimontów 2021-09-2516:00
38 Trątnowianka Trątnowice 2:5 Sparta Skrzeszowice 2021-09-2615:00
39 Victoria Smroków 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-2516:30
40 Cobra Wężerów 1:6 Niedźwiedź II 2021-09-2614:00
41 Polonia Wilczkowice 2:0 Milenium Radziemice 2021-09-2616:00
42 Strażak Goszcza 1:1 Polanowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Polanowice Pauza -
44 Milenium Radziemice 1:2 Strażak Goszcza 2021-10-0214:00
45 Niedźwiedź II 3:1 Polonia Wilczkowice 2021-10-0314:00
46 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Cobra Wężerów 2021-10-0315:00
47 Sparta Skrzeszowice 1:2 Victoria Smroków 2021-10-0315:00
48 Agricola Klimontów 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0311:00
49 Kosynierzy Łuczyce 3:5 Zawisza Sulechów 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 Pauza Zawisza Sulechów -
51 Trątnowianka Trątnowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-1013:00
52 Victoria Smroków 2:3 Agricola Klimontów 2021-10-1014:00
53 Cobra Wężerów 3:5 Sparta Skrzeszowice 2021-10-1014:00
54 Polonia Wilczkowice 6:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-1015:00
55 Strażak Goszcza 3:6 Niedźwiedź II 2021-10-0916:00
56 Polanowice 5:0 Milenium Radziemice 2021-10-1014:00
kolejka 9:
57 Milenium Radziemice Pauza -
58 Niedźwiedź II 5:1 Polanowice 2021-10-1615:30
59 Olimpia Czaple Wielkie 1:10 Strażak Goszcza 2021-10-1715:00
60 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polonia Wilczkowice 2021-10-1714:00
61 Agricola Klimontów 2:0 Cobra Wężerów 2021-10-1711:00
62 Kosynierzy Łuczyce 0:2 Victoria Smroków 2021-10-1714:00
63 Zawisza Sulechów 5:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Pauza Trątnowianka Trątnowice -
65 Victoria Smroków 1:3 Zawisza Sulechów 2021-10-2411:00
66 Cobra Wężerów 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-2414:00
67 Polonia Wilczkowice 4:5 Agricola Klimontów 2021-10-2414:00
68 Strażak Goszcza 2:1 Sparta Skrzeszowice 2021-10-2314:30
69 Polanowice 1:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-2414:00
70 Milenium Radziemice 1:2 Niedźwiedź II 2021-10-2415:00
kolejka 11:
71 Niedźwiedź II Pauza -
72 Olimpia Czaple Wielkie 2:0 Milenium Radziemice 2021-10-3114:00
73 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polanowice 2021-10-3114:00
74 Agricola Klimontów 3:5 Strażak Goszcza 2021-10-3111:00
75 Kosynierzy Łuczyce 2:6 Polonia Wilczkowice 2021-10-3015:00
76 Zawisza Sulechów 5:1 Cobra Wężerów 2021-10-3015:00
77 Trątnowianka Trątnowice 2:1 Victoria Smroków 2021-10-3112:00
kolejka 12:
78 Pauza Victoria Smroków -
79 Cobra Wężerów 1:2 Trątnowianka Trątnowice 2021-11-0714:00
80 Polonia Wilczkowice 0:3 Zawisza Sulechów 2021-11-0714:00
81 Strażak Goszcza 11:0 Kosynierzy Łuczyce 2021-11-0614:00
82 Polanowice 0:3 Agricola Klimontów 2021-11-0713:00
83 Milenium Radziemice 0:3 Sparta Skrzeszowice 2021-11-0611:00
84 Niedźwiedź II 3:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-11-0713:00
kolejka 13:
85 Olimpia Czaple Wielkie Pauza -
86 Sparta Skrzeszowice 1:2 Niedźwiedź II 2021-11-1414:00
87 Agricola Klimontów 3:1 Milenium Radziemice 2021-11-1411:00
88 Kosynierzy Łuczyce 0:3 Polanowice 2021-11-1414:00
89 Zawisza Sulechów 0:0 Strażak Goszcza 2021-11-1314:00
90 Trątnowianka Trątnowice 2:9 Polonia Wilczkowice 2021-11-1314:00
91 Victoria Smroków 3:1 Cobra Wężerów 2021-11-1314:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty