Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga
Wiślacy na szóstkę

Okocimski Brzesko - Wisła Kraków 0-6 (0-1)

0-1 Uryga 21
0-2 Balawender 53
0-3 Uryga 70
0-4 Wysokiński 73
0-5 Michalski 74
0-6 Moskal 78 (karny)
WISŁA:
Kocoń (73 Sypniewski) - Matys, Moskal, Konop, Ślęczka (53 Piwowarczyk) - Owczarczyk, Michalski, Balawender (71 Sosin), Juszczyk (47 Wysokiński) - Uryga, Termanowski (53 Zapolski).

Mówi Kazimierz Moskal, trener juniorów Wisły:
- Gospodarze w zasadzie tylko się bronili, może przeprowadzili ze dwie groźne akcje, po naszych błędach czy niedokładnościach. Mieliśmy dużą przewagę i wynik mógł być jeszcze wyższy.

rk

WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty