Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Boniek: Roma ma szansę na Scudetto2010-04-11 14:46:00 ASInfo

Zbigniew Boniek, który przez wiele lat grał w klubach włoskiej Serie A - Juventusie i Romie powiedział na łamach gazety "Il Romanista", że "Giallorossi" mają duże szanse na to, by w tym sezonie wygrać Scudetto. - Roma jest teraz w wielkiej formie - stwierdził "Zibi".


Były trener piłkarskiej reprezentacji Polski dał też kilka wskazówek opiekunowi "Rzymian", Claudio Ranieriemu. - Ranieri musi teraz szczególnie uważać, by nie stracić cennych punktów. Natomiast Inter ma niezbyt korzystny kalendarz przyszłych spotkań. Tutaj szukałbym swojej szansy - dodał Boniek.

- Nie chciałbym mówić, kto jest faworytem w walce o mistrzostwo, bo wszystko może się zdarzyć, ale radziłbym, by Roma skoncentrowała się na niedzielnym meczu z Atalantą i zgarnęła trzy punkty. Wówczas zajmie fotel lidera - zakończył.

W 33. kolejce ligi włoskiej ekipa Jose Mourinho zremisowała 2-2 z Fiorentiną. "Nerazzurri" mają na swoim koncie 65. punktów, zaś Roma o dwa mniej, ale jeśli wygra z Atalantą, zajmie pierwszą pozycję w tabeli.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty