Strona główna > Inne > Kolarstwo
Brąz Karoliny Karasiewicz
15.11.2020 22:23 -

W Płowdiw (Bułgaria) odbyły się mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. Jedyny medal dla Polski - brązowy - zdobyła w wyścigu punktowym Karolina Karasiewicz (TKK Pacific Toruń Nestle Fitness Cycling Team).

więcej »
La Vuelta: Roglic po raz drugi
09.11.2020 11:03 -

Kolarski sezon 2020 na szosie dobiegł końca. Triumfatorem La Vuelta został, podobnie jak rok temu, Słoweniec Primoż Roglic.

więcej »
Zmarł Stanisław Gazda
29.10.2020 19:16 -

W wieku 82 lat zmarł wczoraj Stanisław Gazda, kolarz, olimpijczyk.

więcej »
Szkot triumfatorem Giro d'Italia
26.10.2020 13:04 -

25-letni Szkot Tao Geoghegan Hart został sensacyjnym triumfatorem kolarskiego wyścigu Giro d'Italia. To jego największy sukces w karierze, dotychczas nie uplasował się w czołowej dziesiątce w żadnym z 10 największych tourów.

więcej »
Maja Włoszczowska wicemistrzynią świata
26.10.2020 12:01 -

Niespełna 37-letnia Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal podczas mistrzostw świata MTB w maratonie. Zawody odbyły się wczoraj w Sakarya (Turcja), a trasa liczyła 80.9 km.

więcej »
Brabancka Strzała: Kwiatkowski szósty
07.10.2020 18:21 -
więcej »
Kwiatkowski dziesiąty w Liege
04.10.2020 23:25 -

106. edycję wyścigu kolarskiego Liège-Bastogne-Liège wygrał Słoweniec Primoż Roglic. Michał Kwiatkowski był dziesiąty.

więcej »
Strzała Walońska: Kwiatkowski szósty
30.09.2020 17:46 -

W 84. edycji wyścigu kolarskiego Strzała Walońska, odbywającego się w Belgii, zwyciężył 22-letni Szwajcar Marc Hirschi. Michał Kwiatkowski był szósty.

więcej »
MŚ: Michał Kwiatkowski o centymetry za podium
27.09.2020 19:23 -

Michał Kwiatkowski zajął czwarte miejsce w wyścigu elity ze startu wspólnego podczas kolarskich mistrzostw świata we Włoszech. Triumfował Francuz Julien Alaphilippe.

więcej »
Tour de France: Sensacyjny triumf Pogacara
20.09.2020 19:26 -

Słoweniec Tadej Pogacar, który 21 września skończy 22 lata, został sensacyjnym triumfatorem najważniejszego wyścigu kolarskiego na świecie - Tour de France.