Strona główna > Inne > Kolarstwo
Giro Rosa: Katarzyna Niewiadoma druga
20.09.2020 09:59 -

W sobotę zakończył się najdłuższy wieloetapowy wyścig kolarski kobiet - Giro Rosa. W 31. edycji doskonale spisała się Katarzyna Niewiadoma, zajmując drugie miejsce. Triumfowała Holenderka Anna van der Breggen, mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata 2018.

więcej »
Tour de France: Kwiatkowski pierwszy w Mieście Światła
17.09.2020 20:37 -

30-letni Michał Kwiatkowski wygrał XVIII etap kolarskiego wyścigu Tour de France. Jest czwartym Polakiem, który tego dokonał.

więcej »
Rafał Majka na podium Tirreno-Adriatico
14.09.2020 20:33 -

Rafał Majka zajął trzecie miejsce w 55. edycji kolarskiego wyścigu Tirreno-Adriatico. Triumfował Brytyjczyk Simon Yates.

więcej »
Tour de France wystartował: Norweg zwycięzcą I etapu
30.08.2020 00:33 -
więcej »
ME w kolarstwie: Brąz Katarzyny Niewiadomej
27.08.2020 21:29 -

Podczas odbywających się w Plouay (Francja) mistrzostw Europy w kolarstwie szosowym Katarzyna Niewiadoma zdobyła brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego.

więcej »
Kolarstwo: Aniołkowski mistrzem Polski
25.08.2020 14:54 -
więcej »
Kolumbijczyk triumfatorem Critérium du Dauphiné
16.08.2020 20:49 -

Kolumbijczyk Daniel Martinez wygrał 5-etapowy wyścig kolarski Critérium du Dauphiné we Francji.

więcej »
Il Lombardia: Dramat zwycięzcy Tour de Pologne
15.08.2020 21:18 -

114. edycję kolarskiego wyścigu "Il Lombardia" wygrał 35-letni Duńczyk Jakob Fuglsang.

więcej »
Tour de Pologne: Triumf Evenepoela, Majka czwarty
09.08.2020 20:26 -

Davide Ballerini (Deceuninck – Quick-Step) wygrał piąty, ostatni etap 77. Tour de Pologne z Zakopanego do Krakowa. Zwycięzcą całego wyścigu został jego kolega z drużyny, 20-letni Remco Evenepoel. Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) zajął czwarte miejsce.

więcej »
TdP: Wielki triumf 20-letniego Belga, Majka czwarty
08.08.2020 23:34 -

20-letni Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step) w wielkim stylu wygrał czwarty etap 77. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej. Belgijski kolarz zdobył koszulkę lidera i jest bardzo bliski triumfu w klasyfikacji generalnej.