Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Wraca halowy Memoriał im. Stanisława Syrdy. Już można się zgłaszać2022-12-11 22:33:00

Do Bronowic wraca Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej! IX edycja halowego turnieju drużyn seniorskich odbędzie się 14 stycznia w nowej formule. W jednodniowej rywalizacji zagra 12 zespołów. Zgłoszenia już wystartowały i potrwają do 10 stycznia. Przy dużej liczbie chętnych o udziale w turnieju zadecyduje kolejność zgłoszeń.


12 zespołów (w składach 4+1) zagra w sobotę 14 stycznia najpierw w grupowych eliminacjach, a potem w fazie finałowej. Organizatorzy zapewniają obsadę sędziowską, opiekę medyczną, ciepły posiłek i napoje. Na zwycięzców czekają puchary i dyplomy, a na najlepszych piłkarzy także nagrody indywidualne. Zgłoszeń do Memoriału można dokonywać w sekretariacie klubu lub na adres mailowy: sekretariat@bronowianka.pl. Ostateczny termin zgłoszeń oraz wpłat wpisowego (400 zł) - 10 stycznia 2023 roku. 11 stycznia losowanie grup. Komunikat, regulamin oraz wszystkie informacje o Memoriale będą zamieszczone na stronie internetowej www.bronowianka.pl


Halowy turniej piłkarski upamiętnia zasłużoną postać Bronowianki. Jako zawodnik, trener i działacz Stanisław Syrda związany był z klubem ponad 50 lat, zmarł w 2012 r. Od 2013 r. w poświęconym Mu memoriałowym turnieju uczestniczą drużyny piłkarskie z regionalnych lig Małopolski. Tradycję rozgrywania zimowego memoriału Stanisława Syrdy przerwała pandemia. Ostatni turniej odbył się w 2020. W finale Sparta Kazimierza Wielka pokonała Kmitę Zabierzów. Wcześniej turniej wygrywali: czterokrotnie Jutrzenka Giebułtów, Armatura, Kaszowianka i Bronowianka.


Więcej: https://bit.ly/3Ya90oD
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty