Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Sporty zimowe > Skoki narciarskie
Kruczek: Testowaliśmy nowinkę techniczną2010-03-12 08:49:00 ASInfo

Łukasz Kruczek może być zadowolony po czwartkowych kwalifikacjach. Komplet polskich skoczków awansował do piątkowych zawodów, a niezłą formą błysnął znów Kamil Stoch.


- Bardzo dobrze nadal skacze Adam, dobrze dziś spisywał się także Kamil Stoch. Podczas treningów dobre skoki oddawał Stefan Hula, ale w kwalifikacjach jego skok był nieco gorszy, odbicie było za krótkie. Łukasz Rutkowski skakał poniżej swoich możliwości, jednak ten skok w kwalifikacjach był już lepszy co dobrze rokuje przed jutrem - mówi Łukasz Kruczek.

- Testowaliśmy dziś u Kamila Stocha pewną nowinkę techniczną, jeśli chodzi o wiązania, więc to jest taki dzień testowy, Kamil ocenia to pozytywnie, więc jutro powinien skakać już z większą pewnością. To takie połączenie wiązań Bizona i Winnaira. To modyfikacja robiona przez nas na gorąco, z użyciem dostępnych nam materiałów, ale wyszło to dobrze i Kamil będzie skakał na tych wiązaniach także jutro
- wyjaśnia trener polskiej kadry.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty