Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Liga Europejska > Wiadomości liga europejska
Kogo mogą wylosować Śląsk i Legia?2011-08-05 10:07:00

Dziś o godz. 13.30 w szwajcarskim Nyon odbędzie się losowanie fazy play-off Ligi Europy. Wśród 76 klubów, które poznają swoich rywali są dwa polskie - Śląsk Wrocław i Legia Warszawa.


Oba nasze zespoły nie będą rozstawione, ich droga do fazy grupowej LE nie będzie więc łatwa.

Wśród potencjalnych przeciwników Legii są: Tottenham Hotspur (Anglia), Spartak Moskwa (Rosja), Hapoel Tel-Aviv (Izrael), Athletic Bilbao (Hiszpania) i PAOK Saloniki (Grecja).

Ewentualni rywale Śląska: PSV Eindhoven (Holandia), Dynamo Kijów (Ukraina), Celtic Glasgow (Szkocja), Lazio Rzym (Włochy), Birmingham City (Anglia), Rapid Bukareszt (Rumunia).

 

st





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty