Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Wisła ma problem z kontuzjami2010-02-17 12:56:00

Wisła Kraków może mieć problem ze skompletowaniem defensywy na pierwszy ligowy mecz rundy wiosennej z Bełchatowem. Do urazów Clebera i Mariusza Jopa dołączyły się problemy Marcelo z mięśniem czworogłowym uda - informuje serwis wislakrakow.com.


Już od grudnia wiadomo, że w pierwszym meczu rundy wiosennej nie zagra Patryk Małecki, który pauzuje za żółte kartki. Z powodu kontuzji nabytych w okresie przygotowawczym do Bełchatowa nie pojadą również środkowi obrońcy Cleber i Mariusz Jop.
Cleber uszkodził mięśnie międzyżebrowe podczas pojedynku z Dynamem Kijów, Mariusz Jop ma duże problemy ze stawem skokowym w prawej nodze. "Clebi" powinien wznowić treningi za 2 tygodnie, sytuacja Jopa wydaje się być poważniejsza. Tymczasem pod znakiem zapytania stanął również występ Rafała Boguskiego i Marcelo na inaugurację rozgrywek ligowych w roku 2010.
- Marcelo ma uszkodzony mięsień czworogłowy. Nie mamy stuprocentowej pewności czy będzie gotowy na Bełchatów - wyjawił trener Maciej Skorża. Sam zawodnik zapewnia, że bardzo chciałby wystąpić w tym spotkaniu i liczy, że wznowi treningi wraz z początkiem przyszłego tygodnia.
Do gry gotowy ma być za to kolejny stoper Wisły, Arkadiusz Głowacki, który wypadł z kadry na ostatni mecz sparingowy w Hiszpanii. - Dmuchaliśmy na zimne, więc daliśmy mu odpocząć - powiedział Maciej Skorża po wtorkowym spotkaniu z Ayamonte CF.
Kłopotliwa jest sytuacja Rafała Boguskiego, który dni treningowe często przypłaca bólem. - Rafał ma problem ze starą blizną na mięśniu czworogłowym, która odzywa się zawsze, gdy zacznie mocniej trenować - wytłumaczył szkoleniowiec. - Nie wiemy jeszcze czy zagra w Sosnowcu, ale robimy wszystko, aby przygotować go na mecz z Bełchatowem.
ASInfo / wislakrakow.com





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty