Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Kadra Lecha na Remes Cup Ekstra2010-01-14 12:57:00

Trener Jacek Zieliński zdecydował już, kto z kadry Lecha Poznań zagra w turnieju Remes Cup Ekstra.


Piłkarze "Kolejorza", którzy wezmą udział w imprezie w poznańskiej Hali Arena, to: Gerard Bieszczad, Marcin Matysiak, Mateusz Szałek, Jan Zapotoka, Semir Stilić, Zlatko Tanevski, Bartosz Bosacki, Anderson Cueto, Dimitrije Injac, Luis Henriquez, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Bartosz Bereszyński, oraz Kamil Drygas.
Turniej odbędzie się w piątek, 15 stycznia. Nagrody, o łącznej puli ponad 18 tysięcy złotych, przygotował dla uczestników turnieju sponsor imprezy, Hotel Remes Sport & Spa w Opalenicy. Najlepszy piłkarz, bramkarz i strzelec turnieju będą mogli ponadto spędzić wraz z rodzinami weekend w opalenickim ośrodku. Każda drużyna otrzyma specjalne vouchery na obozy szkoleniowe w Hotelu Remes.
ASInfo / lechpoznan.pl





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty