Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Ulanowski i Kowalski opuszczają Arkę2010-06-14 13:04:00

Dariusz Ulanowski i Łukasz Kowalski rozstają się z Arką Gdynia - informuje oficjalny serwis klubu z Pomorza. Sztab szkoleniowy drużyny wspólnie z władzami klubu podjął decyzję o nie przedłużeniu umowy z oboma zawodnikami.

Dariusz Ulanowski to prawdziwa ikona Arki. W jej barwach rozegrał 422 mecze, zdobywając 17 goli. Grał w niej prze z 16 lat - debiutował 30 lipca 1994 roku w wygranym 1:0 meczu z Miedzią Legnica, a po raz ostatni zagrał w majowym meczu ligowym z Piastem Gliwice. W Ekstraklasie w barwach Arki zaliczył 54 spotkania.

Z kolei Łukasz Kowalski w ciągu ponad 10 lat gry w żółto-niebieskich barwach rozegrał 260 meczów i zdobył 2 bramki. W Ekstraklasie na boisko wybiegł w 93 spotkaniach.

(ASInfo / arka.gdynia.pl)





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty